Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Samo vi pratite tog retarda i omogućavajte mu da se nudi PR agencijama na konto broja Facebook prijatelja i sledbenika na Twitteru. Upravo ste mu prelaskom na četvorocifreni broj follower-a sve honorarne posliće uvećali za 30%. Blago onima koji misle da se zajebavam kad to kažem.

Link to comment
Вечерас 20.40 РТС Арсенал-Удинезе. Квалификације за ЛШ. Биће много забавно...а мучим се читав дан са најавом.
i, je li chuo neko shta je pripremio chovek?inache, siguran sam da je ovo glavobolja svih komentatora pred svaki prenos :D
Link to comment

Ja kad slusam najave prenosa na SK i Areni, one sto idu kao dzinglovi, skapiram da ne bi bio u kozi tom koji mora da ih smislja. Portugalska liga, holandska, ruska, belgijska, skotska itd. "Rendzersi idu u Danfermlajn orni da ponove dorbru igru i goleadu iz Kilmarnoka, medjutim, domacin predvodjen sjajnim strategom Dzekom Mekdugalom, nece biti lak zalogaj" ... i tako u nedogled.

Link to comment
Ja kad slusam najave prenosa na SK i Areni, one sto idu kao dzinglovi, skapiram da ne bi bio u kozi tom koji mora da ih smislja. Portugalska liga, holandska, ruska, belgijska, skotska itd. "Rendzersi idu u Danfermlajn orni da ponove dorbru igru i goleadu iz Kilmarnoka, medjutim, domacin predvodjen sjajnim strategom Dzekom Mekdugalom, nece biti lak zalogaj" ... i tako u nedogled.
haha realno. idealan chovek za sastavljanje toga bi bio maratonac sa "imacemo priliku da vidimo da li je ovo dan kada ce vlasnik invernesa svojom tezinom najzad srushiti chitavu tribinu na stadionu" i slichnim.btw, http://www.facebook.com/pages/Milan-Boskovic-najbolji-sportski-komentator-ikada/191707644201715
Link to comment
:isuse: i izvesni Filip Buskovic koji mu je odrzao vakelu zbog Andree Petkovic i Nemacke.
dobro, srbija je poznata kao teniska drzava, logichno je da se ljudi potresaju oko toga za koga najbolji komentator navija na tako bitnom mechu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...