Jump to content
IGNORED

Jezičke adoumice™


bus

Recommended Posts

Npr. Zemljište se nalazi u posedu specijalne bolnice "Milojka Projić" iz Valjeva.Neki dokon svet ovde, ubeđuje me da je pravilno: "u Valjevu"
Ја бих ту реч "правилно" пребацио на ону мргудну тему одмах овде преко тарабе. То су нам Руси увалили. Ухватио сам их да говоре "правиљна" кад хоће да кажу "да", а онда кад их питам "а по ком то правилу", цврц, не да не знају одговор, него не капирају шта их питам. Уопште не контају да су рекли "правиљна", мисле да су рекли "да".Те поручи тим твојима да исучу љутог правилника, кад већ умеју да витлају њим ин абсенција, ил' да подвију 1 реп ако не зн...аух, ово, од Радовића, само улетело у главу из неког буџака:ко не зна шта му јенек погледа где му јеако га не нађето му је
Link to comment

Clandestine offshoot globalnog fenomena u umetnosti kod nas bi bio kontekst, samo sto nisam jos siguran kako cu to sve formulisati, kao niti da li cu.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
Clandestine offshoot globalnog fenomena u umetnosti kod nas bi bio kontekst, samo sto nisam jos siguran kako cu to sve formulisati, kao niti da li cu.
Потајни изданак? Звучи као неки герилски коров :).
Link to comment
Clandestine offshoot globalnog fenomena u umetnosti kod nas bi bio kontekst, samo sto nisam jos siguran kako cu to sve formulisati, kao niti da li cu.
Ako mislis na tajni izdanak tog fenomena, onda moze.
Link to comment

vraća mi lektorka tekst i ispravlja:broj se zaokružuje zaokrugljuje na sledeći celi broj :blink: zaokruglila sam se ja malo u poslednje vreme, zaokruglili su se deci obrazi kad su se popunila.zar nije okruglo trodimenzionalno, a kružno dvo - kao brojke na papiru? ili u glavi.poz

Link to comment
vraća mi lektorka tekst i ispravlja:broj se zaokružuje zaokrugljuje na sledeći celi broj :blink: zaokruglila sam se ja malo u poslednje vreme, zaokruglili su se deci obrazi kad su se popunila.zar nije okruglo trodimenzionalno, a kružno dvo - kao brojke na papiru? ili u glavi.poz
Ti si u pravu, a ona ne! poz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...