Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Ovo prosto ne može a da ne bude 1 spektakl :D Role reversals i matori Švarceneger i Majka Zmajeva kao zaebana Sarah Connor... Kako ne gledati? Neka neko javi MauDau da ne propusti.

 

Terminator je valjda jedina franšiza koja kad radi reboot ne mora da se pretvara da prethodna verzija ne postoji, nego prosto kaže "time travel bitches" i sledi asimilacija, gotovo.

meni ovo boldano jezivo

Link to comment

I meni, realno. Zna se ko je jedina prava GOT Sarah Connor:

Cersei.png

 

Ali ovaj film deluje kao da parodira celu suludu franšizu, što ne može da bude loše :)

Link to comment

:) Navodno je trejler jos i mlak, kakvo je ludilo film.

 

Pogledao, nije loše ali nije ni baš ne znam šta. Samo dva-tri LOL trenutka u celom filmu.

 

 

 

- We eat virgins because it sounds cool.

- I think of it like this: If you were going to eat a sandwich, you'd enjoy it more if you knew no one had fucked it.

 

- Leave me to do my dark bidding on the internet!

- What are you bidding on?

- I'm bidding on a table.

 

 

Link to comment

 

:Hail:

 

e ovako se montira trejler!

 

mozda i bude ultra zabavno al ja chu ovdi imati 1, tj 2 problema sigurno..... prvo Mad Max = Mel Gibson..... drugo, nisam fan Toma Hardija....... al dobro, che vidimo

Link to comment

pa pogledajte objektivno malo, to što je tebi mad max jednako mel gibson nema nikakve veze s kvalitetčinom ovog trejlera... a pazi, ja nisam nikakav fan serijala, mislim bilo mi super kad sam bio klinac i i dalje volim da čujem DŽAST VOK AVEJ i to je otprilike to.

A terminator mi je 1 transfer neprijatnosti, iako stoji ovo što Vini reče, ipak mi je utisak jedno totalno au bre par zar baš ništa zanimljivo niti originalno da ne pokažete i to u prvom trejleru koji treba da me zainteresuje... Dok Mad Max ima zanimljive likove, odlične koreografije akcije i ludilo specijalne efekte, kućeš više od akcione limunade koja će možda čak i biti malo zakiseljena nekom dramom i ljuckošću, ihaj!

Link to comment

Pa videli bismo koliko bi originalnosti i zanimljivosti mogli da pokažu da je Mad Max prošao kroz 16 filmskih i 28 serijskih iteracija od pojave originala na ovamo...

 

Plus da imaju obavezu da nekako uglave omatorelog i mentalno poremećenog Mela Gibsona u glavnu ulogu.

Link to comment

Pa dobro, da, to su uzroci što je terminator trejler loš i što će film najverovatnije biti govno, ali ne menjaju činjenicu da je trejler loš a da će film najverovatnije biti govno.

Link to comment

Ma znam, ali moraću da gledam, deluje kao impresivna saobaćajna nesreća od koje ne možeš da odvratiš pogled :)

 

Da su izabrali da samo apdejtuju original, umesto što ga ovako seciraju i izvrću, možda bi film bio manje glup ali bi sigurno bio manje zabavan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...