Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Koliko vidim Stalingrad je full ruski - što je vrh pošto Rusi poslednjih godina snimaju odlične filmove na temu WWII i uopšte akcijašea scenarista Filtha je isti lik koji je pisao Trainspoting tako da je to must see u najavi....:Hail:

Link to comment
Došao da postavim sada.Ne sviđaju mi se glumci. A i nešto mi ne štima pride. Doduše to mi je jedna od redovnih knjiga pa, u stvari, ne bih smeo ni da gledam ni da komentarišem film. Ali ću ipak da ga gledam :DJedva čekam!BTW, šta je sa projektima "Rama" i "Artemis Fowl", o njima se priča jednako dugo kao o Enderu? Edited by Vapad
Link to comment

Ih, ima par izdanja, valja i "govornik za mrtve" koje sam našao neko prastaro i baš je dobro, a na polarisovom disku ima samo, valjda, treći deo, ovo izdanje koje imam je Čarobna Knjiga, mislim da ima kod njih na sajtu prvi deo.

Link to comment
Došao da postavim sada.Ne sviđaju mi se glumci. A i nešto mi ne štima pride. Doduše to mi je jedna od redovnih knjiga pa, u stvari, ne bih smeo ni da gledam ni da komentarišem film. Ali ću ipak da ga gledam :DJedva čekam!
+1meni sve pomalo hladno, pretrpano i previse usminkano. a ender mi nekako deluje kao minijaturni mladolider, a ne onako kako sam ga ja zamisljala (i u tome je poenta, tesko da ce ista biti doraslo onome sto sam ja zamisljala - ovo je ekranizacija koju sam, pored kingovog dark towera, njavise zelala da vidim)
Link to comment
+1meni sve pomalo hladno, pretrpano i previse usminkano. a ender mi nekako deluje kao minijaturni mladolider, a ne onako kako sam ga ja zamisljala (i u tome je poenta, tesko da ce ista biti doraslo onome sto sam ja zamisljala - ovo je ekranizacija koju sam, pored kingovog dark towera, njavise zelala da vidim)
Imam utisak, možda pogrešan, da su ovog malog izabrali samo zato što izdaleka podseća na Šeldona. A i morali su malo da ih omatore, teško je raditi sa sedmogodišnjacima. No, sve to na stranu, kada on rukovodi armijama ala majnoreti riport, na trejleru, sa sve drekom ne prija mi da ga gledam. Moj Ender Vigin je još malo pa onaj klinac iz "A.I.".To na stranu izgleda da je glavna ženska uloga, Petre valjda, pogođena valjano, i da su porodicu ubacili (scena sa bratom i sestrom je bitna, hegemon i sve), i da će borbene igre biti ok opisane. Nervira me, pride, prisustvo ovih velikih glumačih imena, to su nebitni likovi, samo će skretati pažnju sa Endera. I takođe nije mi jasan početak trejlera, "znali su naše strategije, naučili su naše slabosti...", zar nije to bilo drugo, prosto su bili nadmoćniji, spori zemaljski brodovi im nisu mogli ništa, i pobeda je došla upravo iz sistematskog nepoznavanja funkcionisanja zemljana, zato što je slabašna flota uradila nešto nezamislivo mi smo pobedili... no, no, ne znam dovoljno, sačekajmo film.Ali ovu temu bi mogli već da otvorimo :DGravitacija - divno snimljeno....ali o čemu se radi, dvoje astronauta koji su u vezi iznenada otkrivaju silu koja je jača od njihove ljubavi...tam...tam...TAM...GRAVITACIJA!Znači bogata godina za SF, imamo i novi ST (sa likom sa plaštom!!!), i novu iteraciju Supermena, a mislim da ima još par filmova koji se spremaju, konačno ću imati prilike da za nešto idem u bioskop!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...