Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

EVAngelion light :), doduše, ja sam lak na mecha žanr pa ću gledati sigurno bez obzira na to koliko je treš. A i čoveka od čelika isto, mada mi nije jasno, ovo je reboot reboota ili drugi univerzum?
ja sam se sjetio prologa Lemovog Fiasca, eh, ne znam jel bi radije da od toga naprave film ili da ga ostave na miru. Rastrgan sam..
Link to comment

Ah, ali i tamo je pilot srce meke, i izlaže se opasnosti, a ovo je drone kultura, oni su zajebani i hrabro ulaze u...neke gedžete, uz "ajmo na pecanje (a idu na neke vanzemaljske reptile)" i rasturaju svet, wow.

Link to comment

Koliko se ja sjećam, i Parvis je zajeban i odlučno ulazi u strider te se izlaže opasnostima koje su mu potanko objašnjene..I eto, sad sam se zaželio kajgane..

Link to comment
A i čoveka od čelika isto, mada mi nije jasno, ovo je reboot reboota ili drugi univerzum?
Potpuno nova interpretacija, koja ce mozda (jos uvek se zvanicno ne zna, mada se spekulise uveliko) biti zacetak DC-jevog filmskog univerzuma sa sve Djastis Ligom 2015. godine. Edited by Sludge Factory
Link to comment

WOWA jeste li videli ovohttp://www.youtube.com/watch?v=diP-o_JxysAmožda sam pogrešno shvatio ali ovo bi trebao biti star trek, zar ne? Mislim, video sam enterprajz u jednom momentu, ali mi liči na neki superhero movie, ono, samo sam čekao da se pojavi znak federacije na nebu i da se pojavi startrekmen sa sve plaštom...uglavnom, ima da se nađe cam desetominutnog privjua pa ko voli...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...