Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Original je bio stravično glup, ali bar ih je invadirala druga najveća svetska sila. Sad ih invadira fakin Severna Koreja? Pa bolje da su ih napali Srbi! 1) Uverljivije je 2) može da se pomene Teslino tajno oružje 3) dali bi Večernjim novostima i moronima s chetnixploitation bloga temu za narednih 20 godina rundzanja i kukumavčenja.Edit: Mada, kudos za muziku u trejleru!

Edited by Syme
Link to comment
Original je bio stravično glup, ali bar ih je invadirala druga najveća svetska sila. Sad ih invadira fakin Severna Koreja? Pa bolje da su ih napali Srbi! 1) Uverljivije je 2) može da se pomene Teslino tajno oružje 3) dali bi Večernjim novostima i moronima s chetnixploitation bloga temu za narednih 20 godina rundzanja i kukumavčenja.
nije. nastao je u vreme hladnog rata kad su takve priče bile itekako aktuelne - drugo, tada su se posle invazije na oružje digli jedan Patrik Svejz, Čarli Šin i fckin C Thomas Howell - a ne ovi feminizirani, metroseksualni redneksi!!! :angry:
Link to comment
  • 2 weeks later...

25. decembarChristoph Waltz, Jamie foxx, Kerry Washington, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson

@ Quentin Tarantino's "Django Unchained"

Upravo krenuo: "Killing Them Softly"
Link to comment
  • 2 weeks later...

EVAngelion light :), doduše, ja sam lak na mecha žanr pa ću gledati sigurno bez obzira na to koliko je treš. A i čoveka od čelika isto, mada mi nije jasno, ovo je reboot reboota ili drugi univerzum?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...