Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

super, a šta je ovo sa matorim Džonsonom? Django?
Si, obojica su iz Djanga! Morao sam da postujem jer Don Dzonson rula :Hail: A i Gogins, takodje! Edited by Sludge Factory
Link to comment
Da se luba ne naljuti, ali bar po ovom trejleru, ovo uopste ne deluje lose. Ne znam kakve su knjige, koliko ce biti verni, jeste da igra jebeni ludi sajentolog, ali ima ovaj trejler neki zanimljiv vajb akcijasa iz osamdesetih. Sto ne nadjose nekog drugog glumca!
Link to comment

Spike Lee pravi rimejk Oldboy-a.http://www.imdb.com/title/tt1321511/Nisam znao sta da mislim o tome dok nije najavio da ce biti "mracniji" od orginala. Od tad mi je jasno da ce biti sranje.

Link to comment

Sumnjam da to moze da ispadne dobro imajuci u vidu da to mora da se razblazi kako bi moglo da se plasira na mainstream trziste. Jos sad kada je poceo sa pricom da ce film biti mracniji (zivo me zanima sta mracnije od onoga moze da bude?) sve vise mislim da ce biti suplja prica.

Link to comment

Možda se ja nisam dovoljno precizno izrazio. Moje oduševljenje je prouzrokovano činjenicom da je Josh Brolin zamenio Will Smitha, a ako se dobro sećam, pominjan je bio i Spielberg kao režiser.

Link to comment

dva filma na koja cu balaviti, makar i na silu...Could the Castle Wolfenstein movie be the first decent game adaptation?Panorama Media announced that Roger Avary – who wrote the script for Pulp Fiction – would write and direct a movie based on the 1981 Apple II shooter. According to the announcement, the film will be "an action-adventure film in the vein of Captain America and Inglourious Basterds". i CBGB (2013)! a ovog lika cak i mogu da zamislim kao Joeya Ramonea...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...