Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

"Newborn. I open my eyes. I smelt. Into the eternal light. You brought me back to life". Ja ne znam da li bih mogla da podnesem gledanje filma koji pocinje ovako, jednom recju - bljak. A upravo tako pocinje najnovija Malikova pseudo-umetnicka, egomanijacki pretenciozna drama/romance To the Wonder. Gomila pateticnih voiceover naracija, i verovatno milion shotova lelujavog lisca, ruku zene, i svece koja gori u mraku.Nema trailera, ili ja ne umem da nadjem :/ I zanima me sta je bilo sa onim Tree of Life director's cutom od pet sati?

Link to comment
ja bih radije da se Trejo vrati u stari dobri mod gde je sporedna uloga koja uvek bude upucana do kraja filma
uff, Trejo je badass bas po mom ukusu... i skroz me zabavlja sto dobija glavne uloge., ja volim [spaghetti] western i retro treš, osim horor komedije, ovo su mi 2 najomiljenija zanra ciste filmske zabave..... stos mog ukusa tice - Trejo gadza po sred centra
Link to comment

U mom starom vidoje klubu, ovaj film bi sigurno bio poznat kao Drive2.

Directed by Derek Cianfrance (who last worked with Gosling on "Blue Valentine"), "Place Beyond the Pines" sprawls out over 15 years and tells the story of a bank-robbing stunt motorcycle driver (Gosling), a cop-turned-politician (Cooper) and how their tangled relationship affects their sons.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...