Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

4 hours ago, Lancia said:

Ja bas mislim da je vise nego solidan karakteran glumac, dramske uloge su mu vrhunske. Nisam bas siguran dal je nesto moglo da se odglumi u Dini, gde su emocije kontrolisane. Al ajde, videcemo, u svakom slucaju i do samog filma i price je, ne zavisi sve od njega.

 

Nemam bas volju da ga gledam ali kontam da ti ne bi pricao bezveze, pa daj nesto sto si gledao da valja. Ja ga izbjegavam maksimalno, tek u 3-4 filma ga podnio gdje nisam mogao izbjeci.

Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Nemam bas volju da ga gledam ali kontam da ti ne bi pricao bezveze, pa daj nesto sto si gledao da valja. Ja ga izbjegavam maksimalno, tek u 3-4 filma ga podnio gdje nisam mogao izbjeci.

Call my by your name, Beautiful boy, Little Women...dobar je kod Vudi Alena, Ves Andersena, mislim meni je OK svuda, ali nema potrebe da se silis, ako ti ne lezi. Kad bih ja rekao koje filmove preskacem, zbog kojih glumaca...verovatno bi me zaskocilo frtalj foruma :D

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Call my by your name, Beautiful boy, Little Women...dobar je kod Vudi Alena, Ves Andersena, mislim meni je OK svuda, ali nema potrebe da se silis, ako ti ne lezi. Kad bih ja rekao koje filmove preskacem, zbog kojih glumaca...verovatno bi me zaskocilo frtalj foruma :D

Nije mi silovanje. Ja sam zapravo picajzla u (skoro) svemu, pa obicno duze trazim film koji da pogledam (da se ne zajebem, bacim uludo vrijeme) nego sto film traje. Kad se desi da me film pozitivno iznenadi ja cvjetam.

 

E da, Beautiful boy je super. Inace, gledam koji su fimovi, pa prvi kont pederski necu gledati sigurno a ostali su Beautiful Boy i Little Woman :D

Edited by kipo
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Nije mi silovanje. Ja sam zapravo picajzla u (skoro) svemu, pa obicno duze trazim film koji da pogledam (da se ne zajebem, bacim uludo vrijeme) nego sto film traje. Kad se desi da me film pozitivno iznenadi ja cvjetam.

Uh, ja u poslednje vreme vrlo lako odustajem od gledanja filmova vec posle pola sata. Ne citam nikad kritike pre gledanja, uglavnom me privuce ko glumi, trejler, medjutim prag tolerancije mi se fino stanjio.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Uh, ja u poslednje vreme vrlo lako odustajem od gledanja filmova vec posle pola sata. Ne citam nikad kritike pre gledanja, uglavnom me privuce ko glumi, trejler, medjutim prag tolerancije mi se fino stanjio.

Upravo. Skonto sam da treba gledati na nevidjeno, pa ako je bas sranje odustati ali ako te iznenadi to je level svinje koja svrsava pola sata. jos da se natjeram na promjenu

  • +1 1
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Screen-Shot-2024-09-01-at-7.57.41-PM-768

 

Ne znam nista o reditelju, nisam ga ni upamtio kao glumca, ali ko zna, mozda je stvarno snimio nesto vredno. A i bolje bi mu bilo, ako budem sedeo tri i po sata nizasta, pronaci cu ga i ubiti..

  • +1 3
Link to comment

Da, ne postoji Forrest Gump 2 koji izlazi sledeće godine.

Ovo je okačio YT kanal koji pravi “kreativne trejlere”, pogledaj ostale, svi su ovakvi tj. svi imaju taj neki uncanny valley momenat.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...