Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Jedva čekam ovaj "prometej"!Najavljuju ga kao prikual za "Alien"-aMeđitim ima "sitnica" koja me buni,na početku prvog dela posada broda "Nostromo" ide na nepoznatu planetu i tamo se vidi ruševina od broda u obliku "potkovice".I pre nego što uđu u brod neko od njih prokomentariše "ovo su vanzemaljci". Navodeći činjenisu da ljudska civilizacija nije imala kontakt sa vanzemaljcima. Čak ni u ostalim delovima "Aliena" postoj samo "jedan vanzemaljac"!Tamo ulaze u brod i u jednom delu se lepo vidi mrtav vanzemaljac koje su rasturena rebra (iznutra).A na trejleru se vidi kako se brod u obliku "potkovice" ruši i oko njega ljudi beže od eksplozije!Živo me zanima kako planiraju da objasne činjenicu da "kompanija" juri "savršeno oružije" kod na raspolaganju imaju vanzemaljsku tehnologiju, i verovatno mogućnost da se utvrdi "geografsko" poreklo tog "savršenog oružija"!

 

Hvala search-u. 

Sinoc odgled'o jedno 70-75% filma.

Al' su se upleli k'o pile u kucine.

[spoiler

Zivo me zanima kako ce u posljednjih 20 minuta da objasne jegulje ubice na planeti bogova.

/spoiler]

 

edit. Izvinjenje na promasenom topiku. Trebalo je na SF.

Edited by Tpojka
Link to comment

Jbt... Rocky 17.

U sledecem delu ponovni susret sa Ivanom Dragom

 

Ma jok u sledecem ce ili da trenira Dragovu cerku ili ce ovaj mali od Krida da se bije protiv Dragovog sestrica.

Link to comment

auhh...surovo ovo..ko da se u favelama desava. 

 

the revenant cu da preskocim, nesto mi trejler ne odaje neki utisak (jure se kroz sumicu, patnja, patnja, patnja, malo se poubijamo, vika, drama, plakanje....jok)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...