Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

pa na to se ne pali ni moja keva vise, a jeste ranije. staromodan si -_- nije cembrlen klasik u tom zavodljivom smislu.
chamberlainov bourne je misteriozan tip, može da bude i dobrica, a može i da bude zajeban, ono da te prikuca uza zid dok ti savija jednu ruku iza leđa. i izgleda baš tako, sa onim rejbankama. nepredvidiv je.mat dejmon je good will hunting, sa onim kezom na pola usta, i moš ga jebat. nije ni b od bournea.
Link to comment
chamberlainov bourne je misteriozan tip, može da bude i dobrica, a može i da bude zajeban, ono da te prikuca uza zid dok ti savija jednu ruku iza leđa. i izgleda baš tako, sa onim rejbankama. nepredvidiv je.mat dejmon je good will hunting, sa onim kezom na pola usta, i moš ga jebat. nije ni b od bournea.
meni je on uvek imao pervezan osmeh, al' dobro ima onih koji to vole. pogotovo prikucavanje uza zid :D Edited by Lancia
Link to comment
chamberlainov bourne je misteriozan tip, može da bude i dobrica, a može i da bude zajeban, ono da te prikuca uza zid dok ti savija jednu ruku iza leđa. i izgleda baš tako, sa onim rejbankama. nepredvidiv je.mat dejmon je good will hunting, sa onim kezom na pola usta, i moš ga jebat. nije ni b od bournea.
:D
bilo nekad, sad je za tri zebina dana. pustite legendu na miru.
eh. U tome je privlačnost filma: stvaranju iluzije večnosti. Dakle, i sada je :)
Link to comment
Biće ovo zabavna godina:

1. Prometheus2. Underworld 43. Hobit4. Resident Evil 55. Raven6. Batmen XYZ 7. Spidermen XYZ8. This Means War9. Lockout10. Snowwhite and Huntsman 11. Jack the Giant Slayer12. Wraith of Titans13. Battleship14. Red Tails

trejler za ED 5 je jedan od najboljih...:Hail:a Guy pearce nabildan i pun testosterona je ...:D
Link to comment
chamberlainov bourne je misteriozan tip, može da bude i dobrica, a može i da bude zajeban, ono da te prikuca uza zid dok ti savija jednu ruku iza leđa. i izgleda baš tako, sa onim rejbankama. nepredvidiv je.mat dejmon je good will hunting, sa onim kezom na pola usta, i moš ga jebat. nije ni b od bournea.
potpisujem sve, ovo za willa htela i sama da kazem. jednostavan i cetvrtast :)meni pada na pamet ipak neko malo kako bih rekla... elegantnije opasan, a posto ovih dana (bezuspesno) pokusavam da pogledam shame, recimo da bi, sto se mene tice, mogao doci u obzir i michael fassbender.
Link to comment
Devojka koja zna:
elegantno opasan mladi covek sleep.gif
Tako je. Bret dojlovski, Djunior dzeriluisovski. Horses for courses.
+1i tako. moj forumski doprinos ce od sada biti potpisivanje. pisite pametno.
Link to comment

Ljubitelji Borna mogu da odahnu jer je ovaj deo Born bez Borna. Valjda se nadaju da ce da nagovore ovu Dejmona i ZelenuTravu za naredne nastavke.

Link to comment
Ljubitelji Borna mogu da odahnu jer je ovaj deo Born bez Borna. Valjda se nadaju da ce da nagovore ovu Dejmona i ZelenuTravu za naredne nastavke.
sumnjam da ce od toga biti išta, Travar je rekao istorijsko 'ne', a deeeejmon se bez njega ne vraća...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...