Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ajd neko ko se vise razume... da li postoji ikakav zakonski ili sta vec osnov da se osudjenici povremeno odmaraju od zatvora? mislim, ovi osudjeni na dvocifren broj ili za ozbiljnija krivicna dela.

Edited by precog
Link to comment

ajd neko ko se vise razume... da li postoji ikakav zakonski ili sta vec osnov da se osudjenici povremeno odmaraju od zatvora? mislim, ovi osudjeni na dvocifren broj ili za ozbiljnija krivicna dela.

Naša penologija insistira na rehabilitaciji. Odmori su poslednja etapa u nizu nagrada za dobro ponašanje u zatvoru.Prvo ide izlazak, uz pratnju. Izlasci se beleže u knjižicu I u dosijeu pedagoga. Ako se kažnjenik vraćao trezan I nije pravio sranja, pedagog, ili kako ze već zove ovlašćeno lice, razgovaraće sa njime I dati mu dozvolu za vikend, a kasnije I za godišnji odmor.

U praksi je sve ovo samo formalnost I lakrdija, a naravno da je suludo da mafijaški šef uživa ovu privilegiju.

Link to comment

Gulio je on robiju, samo je imao česte odmore. Zavio je u crno paviljon, donosio je alkohol, pečenje, sad nema više.

 

Idi bre Vaso u peršun  :D

Link to comment

Naša penologija insistira na rehabilitaciji. Odmori su poslednja etapa u nizu nagrada za dobro ponašanje u zatvoru.Prvo ide izlazak, uz pratnju. Izlasci se beleže u knjižicu I u dosijeu pedagoga. Ako se kažnjenik vraćao trezan I nije pravio sranja, pedagog, ili kako ze već zove ovlašćeno lice, razgovaraće sa njime I dati mu dozvolu za vikend, a kasnije I za godišnji odmor.

U praksi je sve ovo samo formalnost I lakrdija, a naravno da je suludo da mafijaški šef uživa ovu privilegiju.

hvala.
Link to comment

pisalo da je puscan vani zbog lepog ponasanja, tako danas valjda zovu taj neki pokusaj klanja naostrenom cetkicom za zubala :)

 

 

Dosta dobrih drugova mi rade kao cuvari u zatvoru i neki su imali kontakt s njim cesto, kazu da je bio miran tamo i nije se kurcio, kao ni vecina tih koji su kao bili neki zajebani faktori napolju. Sranja im uglavnom prave ovi sitni klosari.

Link to comment

pa naravno da se nije kurčio, on je ipak (bio) d jebeni opačić, a takve veličine, koje izvanka po čuvenju znaju svi, nemaju potrebe za tim

Link to comment

samo da se javim sugrađanima i sugrađankama, jer sam nova na forumu, a ns-podforum ću verovatno najviše pratiti.. (pratih i pre, al tek sad sam odlučila da se registrujem pa ponekad ponešto i napišem)
pa.. nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati :) 

Link to comment

napadni nešto staroforumaši cccc :) 
hvala na dobrodošlici, a nadam se da vam odgovori na pitanja kao - ns/dođoška, deo grada i sl. ne znače ama baš ništa, tj. shvatiću ih kao za'ebanciju :)
 
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...