Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Veštaci utvrđuju visinu štete biznismena u Novom Sadu Bivši vlasnik ATP Vojvodine traži 54 miliona evraMilan Laketić | 05. 09. 2013. - 22:57h | Komentara: 6Viši sudu u Novom Sadu juče je u sporu bivšeg vlasnika ATP „Vojvodine“ Ilije Devića s gradom Novim Sadom prihvatio je Devićev zahtev o dopuni i proširenju veštačenja štete koju je zbog neispunjenja ugovora pretrpeo.375538_stanica-atp-vojvodina-1_f.jpg?ver=1378379897Autobuska stanica Ilije Devića u Novom SaduIako je gradsko pravobranilaštvo insistiralo na tome da se ranije ekonomsko veštačenje odbaci kao nepotrebno i ne prihvati najnoviji zahtev o njegovom proširenju koji bi obuhvatio oblast građevinske i poljoprivredne struke, sud je odredio novo prošireno veštačenje koje će raditi tri sudska vešta kojima će koordinirati Jovan Dragaš, diplomirani ekonomista.Zastupnici grada, iznoseći svoj zahtev o odbacivanju Devićevog odštetnog zahteva od 54 miliona evra, pozivali su se na izvršnu odluku Privrednog suda, po kojoj je ATP „Vojvodina“, čiji je Dević bio vlasnik i direktor, sudski obeštećena za 4,2 milona evra. Tom presudom, po mišljenju gradskog pravobranilašta, podmirena je ATP „Vojvodina“, dok je Dević, kao njen direktor, potpisujući ništavne ugovore s gradskom vladom sam sebe isključio na svaku nadonadu eventualne štete.Međutim, sud je ovaj predlog odbio i naložio Deviću da u roku od 30 dana dostavi sudu potrebnu dokumentaciju iz koje bi veštaci ekonomske, građevinske i poljoprivredne struke utvrdili visinu štete koju je zbog neispunjenja ugovora od grada pretpreo. Sud je odbio Devićev predlog o slaslušanju Maje Gojković, bivše gradonačelnice Novog Sada koja je ugovor o izgradnji nove autobuske stanice potpisala s Devićem. Odbijen je takođe i zahtev o saslušanju aktuelnog ministra za regionalnu saradnju Igora Mirovića, koji je u vreme potpisivanja ugovora bio direktor Zavoda za izgradnju Novog Sada.
Sve ide svojim tokom...
Link to comment

Izvinite, sta se ovde otvaralo? Gde je ovo uopste?http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Otvoren-deo-autoputa-u-zoni-Novog-Sada.htmlJa bio ubedjen da su zavrsili Besku, jutros prodjem, a tamo sve isto, voze svi jednom stranom, ogranicenje 60 km/h, i dalje stoji gomila kamenih blokova

Link to comment

ljudi opet mi treba info u vezi sa NSom.U četvrtak dolazi grupa korisnika i zaposlenih iz Ustanove za zbrinjavanje odraslih u SNP u Novom Sadu. Dajte predlog nekog restorančića da nije mnogo skup i zabačen a sa finom klopom gde bi ovi ljudi mogli da sednu, odmore i prezalogaje nešto....

Link to comment

Sokače je otlično ako želiš messsinu. Ali, nije preterano povoljan, mislim da je u rangu skupljih. Mada, volim otići tamo, domaća dunja zakiva, a roštilj je predobar.Preporučujem restoran Gondola, ako želite nešto ukusno a prilično povoljno. Italijanska i meksička kuhinja, nedaleko je od Izvršnog veća (a samim tim i od Dunavskog parka, prođe se samo kroz nj). Mislim da na linku imate i jelovnik / cenovnik za skinuti i pogledati. Mesta dovoljno, pušački i nepušački deo: http://www.mmmpizzagroup.rs/index.php?page=sr-gondolaAko hoćete fancy, ali nejeftino: Cafe Veliki, hteo sam preporučiti pork ribs, ali vidim da ih više nemaju: http://cafeveliki.com/meni-cenovnik/

Link to comment
598513_10151843821943744_1373897967_n.jpg
Subota 28.septembar 2013.Atelje Borisa VasiljevićaHappynovisad StagePetrovaradinska tvrđavaSWEATSON KLANK aka TAKE Live(Project Mooncircle, Los Angeles / USA)Local Support:Jan Nemecek liveCell D & M-TechRasheedYeah LeftLemonMulti-instrumentalista i producent LA Beat scene, Sweatson Klank aka Take dolazi u Novi Sad u okviru evropske turneje povodom izdavanja novog albuma "You, Me, Temporary". Američki umetnik nastupiće po prvi put u Srbiji, u subotu, 28-og septembra na Petrovaradinskoj tvrđavi, u prostoru ateljea Borisa Vasiljevića i Happynovisad bine Exit festivala, prijatnom kutku alternativne novosadske kulture i muzike.Cena ulaznice: 200 do 00:00 / 350 od 00:00 Support:Boom Bap CoupExtra BassBaselineHappynovisadDechkotzar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...