Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Za sve iz NS i okoline kojima treba dobar autoelektričar, a da nije lopov i prevarant - topao savet - izbegavajte poznatog Ljubu autolelektričara iz Rumenke. Znam mnoge koji teraju kod njega jer čovek zna znanje, ali znam i ponekog koji se kod njega opekao. Među njima sam od sada i ja.
šta uradi crni ljuba? i ja stalno idem kod njega...
Link to comment

Za godinu dana mi je za isti deo uzeo jedno 250e. Pre poslednjeg odlaska kod dotičnog sam kod dva majstora proverio prirodu kvara. Obojica su iz puške tvrdili isto, Ljuba je imao skroz drugu priču i uredno naplatio to što je u međuvremenu opravio bez da je prethodno pitao šta da radi. Btw, to što je popravaljao, radio je i pre mesec dana i naplatio je opravku uprkos njegovoj garanciji. Nikad više s tim ološem.

Link to comment

FOTO: Momci iz kraja sredili dečije igrališteDesetak momaka sa Banatića juče su kompletno renovirali dečije igralište u jednom od blokova u Ulici Pariske komune (kod broja 8).

sredjivanje_1.jpg

Igralište je bilo dotrajalo i u lošem stanju, pa su ga mladići ošmirglali, ofarbali i drvo zaštitili sadolinom, a po igralištu su nasuli šljunak.

sredjivanje_2.jpg

sredjivanje_3.jpg

Na zid od kontejnera koji se nalazi neposredno uz igralište napisali su grafit "Kraj vredi koliko se dece igra u njemu".

sredjivanje_4.jpg

sredjivanje_5.jpg

Akciju renoviranja dečijeg igrališta u kraju u kom žive sami su organizovali i finasirali. (za 021 Marko Palić)http://www.021.rs/no...e-igralite.html

Edited by Ravanelli
Link to comment
Na zid od kontejnera koji se nalazi neposredno uz igralište napisali su grafit "Kraj vredi koliko se dece igra u njemu".
sredjivanje_3.jpg

grafit, akcija i ekipa prosto vrište na antigejluk, krv i čast, srbakciju i ostali svinjac.edit: volim svoj njuh.
Један сам од момака који су радили ову акцију. Треба бити потпуно отворен и рећи да смо урадили акцију као месни одбор ДСС јер смо готово сви чланови странке. Али, исто тако истина је све што сте написали: сви ту живимо, сами смо се организовали и скупили паре (ни динар није узет из странке) јер нам је мука од скрнављења оваквих места. Хвала Б92 до неба што је објавио вест, и комши што нас је сликао :)(Пекавац, 15. april 2013 10:27)http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=705112#k9340867
Edited by Hella
Link to comment
grafit, akcija i ekipa prosto vrište na antigejluk, krv i čast, srbakciju i ostali svinjac.edit: volim svoj njuh.
znam to, deo njih su i navijači. svejedno korisno delanjebtw iz tog kraja je dejan lonac kog su ubili navijači partizana i čijoj smrti ne mogu da ne posvete transparent pri svakom susretu sa vojvodinom
kad su već krenuli da sređuju igralište, umesto parole i zastave su mogli na istom mestu da im nacrtaju kuce, zeke, azbuku...
mislim da niko nema dece, to mi nekako dođe kao preduslov da bi mogli znati da se tako nešto može uraditi Edited by Ravanelli
Link to comment
grafit, akcija i ekipa prosto vrište na antigejluk, krv i čast, srbakciju i ostali svinjac.
isto sam pomislio cim sam video fotku.
Link to comment
3610b51306434f2e95e2dd0.png
Један сам од момака који су радили ову акцију. Треба бити потпуно отворен и рећи да смо урадили акцију као месни одбор ДСС јер смо готово сви чланови странке. Али, исто тако истина је све што сте написали: сви ту живимо, сами смо се организовали и скупили паре (ни динар није узет из странке) јер нам је мука од скрнављења оваквих места. Хвала Б92 до неба што је објавио вест, и комши што нас је сликао :)"Kraj vredi koliko se dece igra u njemu"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...