Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ok, mozemo sad u krug po stoti put, a mislim da je besmisleno buduci da znam da me dobro znas, a i ja tebe.trenutno selektivno citas i pripisujes, sto bi vi mladi rekli, ucitavas, nesto sto uopste ne mora biti slucaj.edit: vasou
Pa jel si ti pročitao prvi post, nije rekao ni prljavi ljudi bez obzira na rasu, ni žicaroši, rekao je "cigančići". šta učitavam koji andrak?
Link to comment
stvarno ne znam koji zakon...o neotuđivosti privatne svojine?o zaštiti potrošača?ne zezam se, ne znam
ne znaš koji zakon zabranjuje da izdvajaš ljude na osnovu rase?onda ti citiranje neće pomoći, nedostaju ti fundamenti. sedi pa čitaj ustav
Link to comment

pa mozda se potrafilo da su isti pripadnici nomadskog naroda?povlacim se, ovo je jedna od bitaka koje nemos dobiti ma kolko si jaci i upraviji :fantom:

Link to comment
pa mozda se potrafilo da su isti pripadnici nomadskog naroda?povlacim se, ovo je jedna od bitaka koje nemos dobiti ma kolko si jaci i upraviji :fantom:
i ja cu isto :fantom: nego mi smo nekakva ekipa, zar ne bi trebalo da zajedno hajkamo, a ne da se raspravljamo?
Link to comment

izdvajanje...baba, verovatno, ima igraonicu u centrueto, potrefilo se da su oni koji mu, recimo, ometaju rad baš navedenida je ista na limanu 1, verujem da bi bilo drugačijei da je baba rekao "neki odrpani klinci" verovatno bi sve bilo u redu, grešim?edit: spor telefon

Edited by mire
Link to comment
izdvajanje...baba, verovatno, ima igraonicu u centrueto, potrefilo se da su oni koji mu, recimo, ometaju rad baš navedenida je ista na limanu 1, verujem da bi bilo drugačijei da je baba rekao "neki odrpani klinci" verovatno bi sve bilo u redu, grešim?edit: spor telefon
sad vec znam da me zajebavas. niko nema toooliko spor telefon...
Link to comment
potpuno je jasno sta bi pristojan covek uradio kada mu neko kaze "ja posle Ciganina ne sedam za kompjuter".no, meni se cini da je ovo Babino obican troll, mada mi je neverovatno da Bergasa uvazava realnost da se cigojner mora terati sa praga. ovo mi je jedno od vecih razocaranja na forumu.
Razocarao ja tebe ili ne protiv sam onakvog skabovog izlivanja zuci i pravednosti koja je dosla do tacke kad je morao, kako sam kaze, da se suzdri da ne bi bio banovan.I to zasto? Zato sto je Baba Ji bio posten i posteno opisao stvarnost. Mogao je da se verbalno zgrazava nad slucajem u mekdonaslsu ili da precuti i predje preko svega. Baba je napisao kako se prema cigancicima odnosi i da im pomaze. Po tebi je trebao da slaze i da kaze da je zatvorio igraonicu ili da je prijavio policiji skoro sve svoje musterije.Mrzim licemerje i tu ne mislim na tebe. Edited by bergasa19
Link to comment

od onog u meku sam se više puta vrzmao po centru...i videh, svaki dan, grupice, ah, nomadčića, naoružane "mcd" šejkovima i kojekakvim grickalicamaizgleda da su se mekovci baš potrudili oko "mir, mir..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...