Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ja mislio ovo odavno prošlo, pa se sve razočaro što nisam otišo. Puštao sam Baku, pustiću i vama. Od 6:00 ide posebnost: Do ponoći 300 din, posle ponoći 400. Vredeće svaku paru. Ja idem.edit: Pedoneša je ovo obradio, dajem ud.
umro sam :rolf:inače, riba koja ima ovo fantastično izlaganje i otvaranje duše od 6:00 se zove Latica Cvetić :lol: bar se tako predstavljala dok je radila drugi posao. a sada je dalay lama shurnaya latica felicia martinez :rolf:ja sam u subotu gore, dođite da hodamo po laticama :wub:
Link to comment
edit: Pedoneša je ovo obradio, dajem ud.
i meni se čini, stalno ih viđam zajedno. Devojka je, najblaže rečeno, čudna, upoznao sam je (dok je još imala crnu kosu i zvala se samo Latica). A nije da se ne družim sa neobičnim ljudima.
Link to comment

Pa etogac, ima jedna divna rečenica a to je: život je kao bara, ako ga ne uzburkaš pretvoriće se u govno. Obucite se laneno, ponesite pivo i vidimo se u subotu gore.

Link to comment
Pa etogac, ima jedna divna rečenica a to je: život je kao bara, ako ga ne uzburkaš pretvoriće se u govno. Obucite se laneno, ponesite pivo i vidimo se u subotu gore.
zivot je kao govno, ako ga ne uzburkas, pocece da ne smrdi.:mp40:
Link to comment

Što bre nisi ranije javio za ovo Jedno S Prirodom???Garant, ali garant je zakazano neko hippie swing jebanje posle! Meni se može vozdignut i na neobrijano!

Link to comment

Fascinantna je ta blizina anarhizma i tih poludizama na bazi bogoprirode. Neshvatljivo ali cesto.A kontaj kako ni jedna nije bas dobra riba, sve imaju neku mejdzor falinku ali su za Pedonesha Crew odlicne!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...