Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Miši Janketiću su četnici zaklali mater. Na njegove oči.
Tomasevo kod Bijelog Polja CG...Kakvih sam se prica naslusao tamo jbte...
Link to comment

Na mom izbornom mestu (Tozina skola, Detelinara), pobedio Canak ispred Pajtica, a kad citas grafite i slusas oko sebe rekao bi da ce Toma i dveri uzeti 80%, iako nisam glasao ni za jedne ni za druge svidja mi se stanje svesti komsiluka od kojih je jos samo 21 glasao kao ja. Kombi stranka u pravom smislu te reci. :P

Link to comment
danas lajbah na trgu, i neki jos za koje nikad nisam cuo
brate, bog te poživio za info, potpuno sam zaboravio na ovo. :Hail: Edited by Hella
Link to comment
Na mom izbornom mestu (Tozina skola, Detelinara), pobedio Canak ispred Pajtica, a kad citas grafite i slusas oko sebe rekao bi da ce Toma i dveri uzeti 80%, iako nisam glasao ni za jedne ni za druge svidja mi se stanje svesti komsiluka od kojih je jos samo 21 glasao kao ja. Kombi stranka u pravom smislu te reci. :P
Da, koja je to fora? Slično je i na gomili drugih bizarnih novosadskih izbornih mesta. Mislim na fenomen Lige.Ćao, komšija ;) Edited by Buck Naked
Link to comment

Ova Čedina koalicija je smešna... Je l' imaju oni ikakvu kampanju, odbor, bilo šta u Novom Sadu? Čak je i mrtvi Pero Zubac dobio više glasova :lol:

Link to comment
Ova Čedina koalicija je smešna... Je l' imaju oni ikakvu kampanju, odbor, bilo šta u Novom Sadu? Čak je i mrtvi Pero Zubac dobio više glasova :lol:
sefica u nslidija-piro%C5%A1ki.jpgbtw, izrokali zapca sinoc u kaficu na grbavici. bio sa matijevicem sinom, gajicem sinom i corovicem sto drzi metro cipele.
Link to comment
sefica u nslidija-piro%C5%A1ki.jpgbtw, izrokali zapca sinoc u kaficu na grbavici. bio sa matijevicem sinom, gajicem sinom i corovicem sto drzi metro cipele.
SONS OF OLIGARCHY!
Link to comment
btw, izrokali zapca sinoc u kaficu na grbavici. bio sa matijevicem sinom, gajicem sinom i corovicem sto drzi metro cipele.
a ko je gajic? tj sta "drzi"?
Link to comment
aleksandar
a jebote, pa znam tog, nisam uopste povezala :huh: bas me zanima o cemu taka ekpipa caska kad se skupi. i kakav je to profesionalni ubica koji sasuje multiple metke nekome u glavu i grudi, a taj ladno prezivi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...