Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Deluje mi dosta stvari neprirodno. Kao da gledam zasebne sekvence.
To bi ti voleo...Ja nisam primetio da su nesto muljali...
Link to comment
Zašto? Znam da ih je bilo dosta na šetnji, pa bi ovo odgovaralo tom nekom dosta...
E, kurac moj! Bilo ih je izmedju 120-150. Sa sve tri busa iz (verovatno) centrale. Ovo je toliko socko izmontirano, sa sve nevestim kadrovima. Vide se rupetine i praznina.Gledao skup na trgu (zapravo nije ni bio na trgu nego u ulici K. Aleksandra) iz vazduha, kao na dlanu i prebrojao 132 osobe pred binom. Ajde da dodamo jos potencijalnih 20 simpatizera okolo...
Link to comment
E, kurac moj! Bilo ih je izmedju 120-150. Sa sve tri busa iz (verovatno) centrale. Ovo je toliko socko izmontirano, sa sve nevestim kadrovima. Vide se rupetine i praznina.Gledao skup na trgu (zapravo nije ni bio na trgu nego u ulici K. Aleksandra) iz vazduha, kao na dlanu i prebrojao 132 osobe pred binom. Ajde da dodamo jos potencijalnih 20 simpatizera okolo...
OK, verujem više tebi(ozbiljno), nego onome ko mi je rekao... Pogotovo što si brojao... :)Moguće da je montirano (mada mi tako ne izgleda), ja sam odgledao 2-3 minuta tražeći neke za koje sam znao da bi trebali biti tamo, ali sam se smorio i prekinuo...
Link to comment

Uzgred, jel išao neko na SPENS, da gleda ludake što vuku autobuse i dižu stabla od 500 kila? :)Ima takmičenje za "najjačeg čoveka na svetu"ili Strongman Champions League ispred SPENSA... Odgledao prve dve discipline(Autobus i stablo), pa se smorio i otišao...Pauze su duge, pa smara...

Link to comment

Kad utrne zega majska, sasavi Mikica Kliker (a tako smo ga zvali jer je svoje klikere u glavi odavno pogubio) upalice kandelabre a prve frajlice i becari doci ce na trg.Ponosni roditelji pokazace svoje derane (od kurca) i curice otmeno zajedljivoj Varosi. Svi cemo se skupiti, kao nekad, dok nas je ovde bilo 17 i svi smo se znali po imenu. Nasa tajna lozinka orice se najsirim gradskim sorom cim mrak padne, ko lopov sto iz kotobanje uzima prezreli secerac.Neka davno posakrivana bistra lica i duboki pogledi zacarice centrom ovog Grada. Neki mrgudi reci ce da smo se nasli jer nas je Porta platila da za njen racun tancujemo i pevamo. Neka ih, navikli smo mi na njine poglede mrke i debele penise sto su od istih takvih prekih deda nasledili. Zakasnite malo, podjite kasnije. Pravo vreme pocetka je uvek tri frtalja sata posle vremena za pocetak. Mi to znamo jer se znamo. Povedite svoje komsije, samo onog glasnog i neotesanog ostavite di je. Neka bude tamo jer ce gospoje na trgu, usred 5. pesme, dok Bricin beges veze ko nanina igla, izmisliti vec neki seretski razlog da se hitno vrate kuci. Da ringlu manju iskljuce... A ustvari da na kurcinu komse Bosanca se nataknu. Eh, neka ih, Bog ih dobri pozivio! Neka guzi Nedjo, grom ga osinuo! Nek je sljepa po guzici dok joj matericu pretvara u lastis i igra se "stare matematike", kao mi dok smo klinci bili, u avliji...Smrkava se, pocinjemo polako... Ajte...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...