Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Neko poznaje ovog fašistu?
кад смо код двери, ово ми стигло на фирмин мејл налог
НИКАКВЕ СТРАНКЕ нека ми не улазе у двориште! Овде су све институције државе пале наиспиту! СИТА САМ ЛАЖИ! Бираћу само кромпир на пијацу!Пре него што помислиш да је ово писмо залутало на твоју адресу, одмах да кажемо -НИЈЕ.Неко од твојих пријатеља, родбине или колега те је препоручио. ЗАШТО Ако мислиш да је политика само за непоштене људе, Ако су ти се сви политичари згадили и не желиш да учествујеш у овом политичкомциркусу, Ако мислиш да твој глас неће ништа променити и да ће нам ионако странци састављатиВладу, Ако видиш да у Србији добро живе само политичари Ако те по ко зна који пут праве будалом и причају ти исте бајковите празне приче нескидајући се са тв екрана Ако ионако имаш 100 својих мука како да издржиш сваки наредни дан, како да платишрачуне а да ти понешто остане и за живот јер је све у Србији отишло дођавола, Е, ТЕБЕ ЗОВЕМО ДА НАМ СЕ ПРИДРУЖИШ У БОРБИ ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ! Питаш се "КО СТЕ, БРЕ, ВИ?!" Говоре да смо екстремисти који изазивају насиље а ми смо ПОРОДИЧНИ ЉУДИ КОЈИ СЕ НИСМО ПРЕДАЛИ и који смо окупили преко 20 хиљадаљуди на Породичној шетњи, без ИЈЕДНОГ погаженог цвета. Кажу да смо националисти, а ми смо РОДОЉУБИ који су свесни да резервну отаџбинунемају и осећају одговорност према свима онима који су у овој земљи живели и костиоставили, као и према онима који ће тек доћи. Кажу да смо Ђиласови плаћеници, а ми смо ПРВИ који смо рекли истину о овом режиму......АЛИ И О ОПОЗИЦИЈИ! Кажу да смо црквена странка и да хоћемо да од Србије направимо „православнуџамахирију“ ,а ми смо од патријарха Павла добили грамату за ХУМАНИТАРНИ РАД. Кажу да смо за изолацију Србије и повратак 90-их, а ми им кажемо да јебезалтернативни пут у Европу политика оних који од Србије само отимају... ...и због којих наши рођаци и пријатељи умиру од рака. Кажу да мрзимо хомосексуалце и зато нећемо геј параду, а ми им кажемо да нећемо данам главну реч у држави воде педофили и људи који желе да одузму НАШУ ДЕЦУ и растуренашу породицу.Кажу да смо идеалисти, да смо зелени, неискусни, наивни и да ако сада нисмопокварени да ћемо се сигурно уласком у политку покварити - а ми смо окупили уваженеинтелектуалце и врсне стручњаке да стоје иза нас а који се НИКАДА НИСУ ПРОДАЛИ!Кажу да немамо шансе да опстанемо на политичкој сцени пошто немамо тајкуне да намсипају евре, Е ОВАЈ ОДГОВОР ЗАВИСИ ОД ТЕБЕ: АКО МИСЛИШ . ДРУГАЧИЈЕ .АКО ТИ ЈЕ СТАЛО ДО СВОЈЕ ПОРОДИЦЕ, НАЦИОНАЛНОГ ДОСТОЈАНСТВА И СРБИЈЕ, НА Ђурђевдан НЕ ЗАБИЈАЈ ГЛАВУ У ПЕСАКНЕ ПРЕДАЈ СЕ НЕ ПРЕДАЈ СЕ НЕ ДОЗВОЛИ ДА ТЕ УБЕДЕ ДА ЈЕ СВЕ ПРОПАЛО, ДА НЕМА НАДЕ И ДА НЕМА СМИСЛА ЖИВЕТИ У СРБИЈИ. ГЛАСАЈ ЗА ДВЕРИ ИЛИ МАКАР: 1. Погледај КО СМО 2. Погледај шта нам СМЕТА 3. Погледај нас у лице, послушај шта смо РЕКЛИ 4. Дођи ЛИЧНО у суботу 28.априла да нас погледаш у очи и да видиш да ли смопреваранти као и сви други 5. и САЧЕКАЈ НАШЕ СЛЕДЕЋЕ ПИСМОДАЈ СЕБИ ШАНСУ, ПОДИГНИ ГЛАВУ, МИ ЗАЈЕДНО МОЖЕМО ДА СЕ ИЗБОРИМО ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ !ДВЕРИ – РОДОЉУБИВИ ПОКРЕТ ПОРОДИЧНИХ ЉУДИWWW.dverisrpske.comИЗБОРИ 2012. Oвај Електронски Летак сте добили зато што вас јенеко од ваших пријатеља,познаника или родбине препоручио као особу која би моглабити заинтересована. Уколико ипак нисте заинтересовани да видите шта можете учинитиза живот отаџбине и сматрате да је бесмислено улагати напор за спас наше државе инарода, уколико сте се предали и сматрате да нема наде, да је наша прича лажна инеискрена и да ће ма шта радили све ионако отићи у пропаст, можете се одјавити наову адресу (у наслову поруке напишите ОДЈАВА / UNSUBSCRIBE) е-letak@dverisrpske.com
живо ме интересује ко им је дао мој мејл...
Link to comment

Masivan hail za restoran lipa. Vrhunsk klopa za minimalnu kintu.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
:Hail:Smeh Klub! Only in Novi Sad!plakat%2001-04.06.12srp.jpgsmehklubnovisad.jpgZnam neke ljude na slici :isuse:
Kako li je tek njima?Ima li sta da se prezalogaji u Novom Sadu da nije Majin Index ili ono sokace?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...