Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Bruka: Otkazan koncert za žrtve "Kontrasta", prodata samo jedna karta!Za humanitarni koncert, koji je večeras trebalo da bude održan u znak sećanja na šestoro mladih ljudi nastradalih u diskoteci „Kontrast", prodata samo jedna karta. Prihod od prodatih karata bio je namenjen porodicama poginulih i izgradnji spomen-obeležja žrtvama požara...Na humanitarnom koncertu trebalo je da nastupe tamburaški orkestar „Vojvođanski tamburaši Janiše Balaža", grupa „Apsolutno romantično" i mnogi drugi vokalni i instrumentalni solisti.
ovo neka prevara ili ... nije mi jasno kako je moguce da je prodata samo jedna karta :blink: Edited by Lezilebovich
Link to comment
ovo neka prevara ili ... nije mi jasno kako je moguce da je prodata samo jedna karta :blink:
+1Jutros isto pomislio, ko je ludak koji ide sam na koncert...
Link to comment

Ovde se mogu pronaći sve izborne liste, evo je SPS-PUPS itd, gde je Nedeljko Kostić pod rednim brojem 41.Sa desne strane su svi ostali spiskovi, uključujući tu i smradove iz NOPO (mada je chenejac to već kačio na onom topiku), kao i fašiste iz Dorsa. A tu je i lista koju vodi Pero Fucking Zubac, lista sa fantastičnim skupom zanimanja.Šta ja znam - pronađimo svog komšiju!Uzgred, ko su "Srpska demokratska stranka - magistar (!!!) Radivoj Prodanović" i "Romska demokratska stranka - Tomislav Bokan"??

Edited by Buck Naked
Link to comment

neke znam a neki su mi onako... kuriozitet!na listi ds-a lik koji je organizovao studentske proteste za slobu '97. na novosadskom univerzitetutadija kačar,beba balaševićlsvvoja malešev - kilo kilo, ili makar dele ista imenametalac koji se oženio sa 19 i spavao na ulicildpdj iz lazinog teleta

Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...