December 11, 200718 yr Jebote, ovaj Vukadinovic je svaki dan u nekim emisijama.jel u onoj emisiju koju vodi butikasica sa novinarskim pretenzijama?zivote.
December 11, 200718 yr jel u onoj emisiju koju vodi butikasica sa novinarskim pretenzijama?zivote.Novinarka je uzas, ali ne znam kako se zove. A sto butikasica?
December 12, 200718 yr Novinarka je uzas, ali ne znam kako se zove. A sto butikasica? cini mi se da je to njen kognitivni stil :Dipak, sinoc sam je prvi put gledala. mozda inace blista, sta znam
December 12, 200718 yr Jel se nekome jos desava da ne razume o cemu oni zapravo pricaju u svojim vestima, u svojim emisijama ? /Srbi/ A razume potpuno sta se prica na BBC, CNN , na stranom jeziku ?
December 16, 200718 yr evo sad, history- sufi ... :)koji neverovatan pogled na islam... :) Edited December 16, 200718 yr by omnamah
December 16, 200718 yr Nedeljom u 2 Milorad DodikVelja Ilic je profesor na Kembridzu za Dodika. Kakva nekultura
December 20, 200718 yr Poligraf sa Svilanovicem.Covek dodje kao terapija posle raznih dzibera, vojvoda, paranoika i histerika.
December 24, 200718 yr Author U bre, ovaj Draskovic (na tv Avali intervju) se podmladio! Edited December 24, 200718 yr by melankolic
December 24, 200718 yr Danas na kratko uhvatim ovo (BBC Prime). Ako neko zna kad je repriza, neka javi. Gledala sam ranije, ludi su skroz :)
December 25, 200718 yr tvns 1 (rtv 1), vukadinović? antonić i peđa marković raskomoćeno sipaju novu srpsku političku ludost,i terciraju jedan drugom u evroskepticizmu i novopatrijotizmu. komšić pokušava da nabaci neke racionalne teze ali momentalno biva poklopljen analitičkom mudrošću, uz zdušnu pomoć sušičave voditeljke. rts-ov defektni blizanac pokazujeda ne zaslužuje ništa drugo nego ključ u bravu.p.s. trenutak đoletove iskrenosti - mislim da nikad nećemo ući u EU, javlja mi se
Create an account or sign in to comment