Jump to content
IGNORED

BETON


mioba

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mioba

    22

  • Turnbull

    19

  • le petit nicolas

    8

  • Аврам Гојић

    7

Jao, jebote, a pazi ovo (ko mi je kriv što čitam dijagonalno, pa mi promišu najveći biseri):

U sajber prostoru ljudi se zaljubljuju, trguju, pljačkaju, druže se ili ratuju. Štaviše, izvesno je da će se bitke budućnosti rešavati u tom prostoru, a ne u ovom, tzv. realnom. Otuda ozbiljni ljudi, narodi i države moraju da budu prisutni u tom prostoru, moraju da ga zaposednu na isti način na koji se zaposeda i tzv. stvarni, realni prostor. Ja želim da mojim knjigama simbolički zakoračim u taj prostor u ime srpske kulture.
Pa on bi da pravi virtuelnutm veliku Srbiju! Što smo izgubili u stvarnosti, povratićemo na internetu! A pošto je internet stvarniji od stvarnosti, onda je i naša pobeda stvarnija od našeg poraza. Zavera kartografa!Pa ovo je urnebes!
Link to comment

mogu li vladusicu bez krsenja forumskih pravila da nabacim par mogucih naslova za buduca ostvarenja? kakogod, evo ih: srbomancer; count 011; beli andjeo overdrive...

Link to comment

kada bi neko mogao da izbrise ovaj trejler. ili makar moje secanje na njega.blurb:koridorima banalnosti proganja nas rampantna glupost dok jedan covek pokusava da zaboravi da slobodan vladusic postoji. Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Ali meni su super ovi kapuljačari koji se "sećaju" i sa vrha nebodera gledaju na "metropolis" u kojem za njih nema mesta... U sledećoj sceni na ulicama se pojavljuje Prajd, a oni se mašaju za praćke i kamenice.BTW, Laguna nam ustupa besplatno poglavlje, pa pre nego što izbrišeš sećanje na Vladušića, pogledaj i ovo. Ovako loše ne pišu ni pretenciozni srednjoškolci - podsetilo me, setio sam se, pomislih na, itd. To je valjda to recikliranjetm.

Edited by Syme
Link to comment
Ali meni su super ovi kapuljačari koji se "sećaju" i sa vrha nebodera gledaju na "metropolis" u kojem za njih nema mesta... U sledećoj sceni na ulicama se pojavljuje Prajd, a oni se mašaju za praćke i kamenice.
ja sam ocekivao da onaj krajputas ozivi.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Ne znam bekgraund autora, ali ovo se jako dobro uklapa u tradiciju dinarskih intelektualnih elita prošlog stoljeća; ono kad kao prvi u rodu siđu s planine onako vitalni, prirodno bistri i općenito rasno superiorni, pa izuče velike škole i upoznaju svijet da bi sve to investirali u cjeloživotnu promociju plemenskih mitova. Pod utjecajem nezdravog gradskog života barbarogenij se smežura do oblika urbanog knjiškog moljca opterećenog civilizacijskim bolestima i rasnom misijom.

Link to comment

Auh, državni razlog za razvijanje vaterpola je da se dobije Crna Gora i time pomogne Srbima u toj neprijateljskoj zemlji. Naivna anahronost apsolutiziranja plemenskog bi bila skoro simpatična, promatrana spram ozbiljnijih prijetnji epohe, kad ta tupost ne bi bila tako dosadno poznata, izraubovana, u cjelini odvratna i krvava u pojedinostima. Ovo je jedan od onih ljudi koji izazivaju depresivni pesimizam, mrzovolju i čovjekomrštvo. Kao glupo i zlo dijete iz kojeg izbija da nikad neće postati čovjek. Idem da se ubijem.

Link to comment

samoubijanje ostavljam njegovim nesrecnim studentima.ja cu da se zabrinem nad slikom koju saljem u svet kad syme misli da treba da procitam bas svaku ovdasnju literaroidnost. mislim, gatalica je, ipak, numera za ovog sto se drzi za kanabe da ne padne. major gavrilovic na nosi.sto se smatra inovativnosti kojom se hvali, nije me impresionirao. bolje da prizna da se inspirisao knjizevnim i marketinskim umecem autora remek dela pod naslovom "www.TARGET@INTERnet.yu" -_- .jos jedna u nizu skockanih stetocina. koliko ih je :ph34r: ! smotaju te u petlju i nateraju pristojne ljude da brane pjb-a.poze, da. morate mi verovati na rec da sam citajuci prvi pasus intervjua znala da bez pavica nece ici :D . a tek gradjani koji se lezerno setaju izmedju svetskog i naseg :wacko:

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...