Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

jel to ono zuto cudo sto lici na kanister nervnog gasa? gledam to kod mene u maksiju, te kupio bih te ne bi, mnogo mi ruzna konzerva bilaedit: ovo?DSCN0281.JPG
soylent yellow
Link to comment

zna li se ko progoni postena psenicna piva iz marketa?pre 2-3 godine sam u svakom vecem lancu mogao da uzmem leffe, hoegaarden, chimay... sad jedva paulaner uvijam. ms hermes je neko vreme uvozio dobra svapska i belgijska piva, pa odustao. zapravo izbor se sveo na jedno slovo koje opet moram pa kafanama da pijem jer ga nema u slobodnoj prodaji.Schneider%20Weisse%20Unser%20Original%20Tap%207.jpgi gde se pronalazi erdinger osim u novinarskim PR tekstovima?

Link to comment

Čini mi se da sam pio erdinger pre jedno metar dana u onom "pabu' crveni rak valjda se zove u zemunusent from klozetska šolja by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
zna li se ko progoni postena psenicna piva iz marketa?pre 2-3 godine sam u svakom vecem lancu mogao da uzmem leffe, hoegaarden, chimay... sad jedva paulaner uvijam. ms hermes je neko vreme uvozio dobra svapska i belgijska piva, pa odustao. zapravo izbor se sveo na jedno slovo koje opet moram pa kafanama da pijem jer ga nema u slobodnoj prodaji.Schneider%20Weisse%20Unser%20Original%20Tap%207.jpgi gde se pronalazi erdinger osim u novinarskim PR tekstovima?
Ima u onom malom pabu u Kosovskoj43129_photo_720x720_e1003057-8daf-4ac6-88da-0ce33e306c6d.jpg
Link to comment
zna li se ko progoni postena psenicna piva iz marketa?pre 2-3 godine sam u svakom vecem lancu mogao da uzmem leffe, hoegaarden, chimay... sad jedva paulaner uvijam. ms hermes je neko vreme uvozio dobra svapska i belgijska piva, pa odustao.
Pricali smo bili o tome na valjda marketing topicu (zapravo sam ja poceo pricu o tome kako svi pivari kod nas furaju sexy flase). U svakom slucaju, zakljucak je bio, da se ceni da pivo u staklu kupuju uglavnom zene. Nisam bio sklon da tome poverujem, ali moze biti - pa i da na kraju i nije bilo nekog posebnog interesovanja za psenicno pivo. Tuzno, ali mozda i istinito.
Link to comment

Mislim da je problem u tome što se kod nas pivo kupuje da bi se lokalo, a vrlo je nezgodno da se loče nešto što nije "ustaljenog" ukusa.

Link to comment
Ne znam, ne verujem ni to. Mislim da su ti ionako orijentisani na plasticne flajke.
Likovi ispred diskonta obicno rabe staklo, ne plastiku. Slobodno zidarstvo, i tako to.
Link to comment
Likovi ispred diskonta obicno rabe staklo, ne plastiku. Slobodno zidarstvo, i tako to.
E jbg, ipak ne mislim da su likovi ispred diskonta znacajna grupacija. Mislim da je dig referisao na kucne ispicuture.
Link to comment

Ma, to važi za milion situacija: solo cirenje, sa društvom uz utakmicu, žurku, roštilj, dolaze ti majstori, bem li ga. "Pivo" je kod nas pils, sve ostalo će tu i tamo neko da proba, al neće nikad postati lokabilno.

Edited by dig_chohano
Link to comment
zna li se ko progoni postena psenicna piva iz marketa?pre 2-3 godine sam u svakom vecem lancu mogao da uzmem leffe, hoegaarden, chimay... sad jedva paulaner uvijam. ms hermes je neko vreme uvozio dobra svapska i belgijska piva, pa odustao. zapravo izbor se sveo na jedno slovo koje opet moram pa kafanama da pijem jer ga nema u slobodnoj prodaji.Schneider%20Weisse%20Unser%20Original%20Tap%207.jpgi gde se pronalazi erdinger osim u novinarskim PR tekstovima?
Ja sam ga pre par nedelja pio u Optimistu. Cenu ne znam nisam ja placao :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...