Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je bilo, ali pojavila se delezova robna marka u samiški na Cvetnom trgu za 56 (!) dindži. Pivo je francusko i cepa svu ovu domaću hemiju za nekoliko kopalja, mada je konzerva najružnija koju sam u životu video.

Link to comment
Ne znam da li je bilo, ali pojavila se delezova robna marka u samiški na Cvetnom trgu za 56 (!) dindži. Pivo je francusko i cepa svu ovu domaću hemiju za nekoliko kopalja, mada je konzerva najružnija koju sam u životu video.
jel to ono zuto cudo sto lici na kanister nervnog gasa? gledam to kod mene u maksiju, te kupio bih te ne bi, mnogo mi ruzna konzerva bilaedit: ovo?DSCN0281.JPG Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Da, to je, mene je više podsetilo na nekadašnja pakovanja plina za upaljače. Pivo fakat nije baš vrhunsko, ali me ne tera istog sekunda na povraćanje kao ova domaća brendirana govna.

Link to comment

Nisam probao, ali rekao mi je deda da Tigar ima jako nepasterizovano, ali može da se kupi samo u Pirotu. :(... tamo su najprodavaniji, što doduše nije ni čudno, konkurencija im je ono zidarsko 1. maj mutno. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...