Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

uh60141,1293291142,duckstein_glas__flasche.jpgJeo neke kobaje od sinoc i bas mi se pilo pivo. Ispreturao po supermarketu i nasao ovo. Solidno gorko i vuce na tamno pivo, ali svejedno pitko i "osvezavajuce". U poslednje vreme preferiram svetlija i laksa piva, tako da mi nije bas najbolje leglo, ali nije ni lose. Za 1,70 evra, mislim da ga necu bas cesto piti. Sad jedna prijateljica pomenula da je to 'najukusnije' pivo na svetu, pa pretpostavljam da ima svoje fanove. Sad kad bolje razmislim, ostaje prilicno dobar ukus u ustima, ali flasa je vec prazna, tako da jbg. :D
Link to comment

A ne bi ga otvorio? Spoiler tj. :Psalim se, bas sam i razmisljao jel ima smisla, ali priznajem da nisam do sad nikad video. Bio sam malo sokiran kad mi je rekao 1,77e na kasi, pa sam kao i svaki drugi glupan zakljucio da mora da ima nesto vredno. In any case, mislim da nije za mene, mozda bi mi odgovaralo uz odgovarajucu hranu.

Edited by Venom
Link to comment

tamni dukstajn (tako kazu nemci :isuse: :D ) je tek oooodlican.ovaj bezalkoholni jever je otisao najdalje gde jedno 0% alkohol pivo moze, ali nije to ono

Link to comment

A sad nesto potpuno drugacije62399.jpgDo sinoc nisam znao da se obican Weifert prodaje i dalje a kamoli da postoji i tamni (toliko je opskurno da na guglu postoje samo dve fotke). A od jutros shvatam da nisam ni morao da znam. Prosek od piva i uzas od glavobolje. Sve u svemu radije bih pio i onaj sugavi Tamni Lav nego li ovo sranje ponovo

Link to comment
cenim da je isti vlasnik.
jep - pivara Pančevo.točeni tamni Weifert je bio super al kako se ukusi domaćih piva menjaju iz dana u dan nisam iznenađen ako si naleteo na brljotinu
Link to comment

Efes bi trebalo da se puni u Pancevu. Inace, taj Weifert je bio odlican kad je izasao, kad su promenili Pancevacko u Weifert (crvena etiketa), mozda ce i 10 godina sad. Bilo ga je svuda, medjutim nestao je vrlo brzo. A i nije mi nedostajao, posto je postao ocajan.

Link to comment
Efes bi trebalo da se puni u Pancevu. Inace, taj Weifert je bio odlican kad je izasao, kad su promenili Pancevacko u Weifert (crvena etiketa), mozda ce i 10 godina sad. Bilo ga je svuda, medjutim nestao je vrlo brzo. A i nije mi nedostajao, posto je postao ocajan.
Zar nije to Zajecar?
Link to comment

Zar pančevačka pivara nije srušena nakon nekog požara? A Draft se toči u Zaječaru, ukoliko se dobro sećam, kao i Pils Plus u konzervi, dok je flaširanom (PP) origin u NS.

Link to comment
uh60141,1293291142,duckstein_glas__flasche.jpgJeo neke kobaje od sinoc i bas mi se pilo pivo. Ispreturao po supermarketu i nasao ovo. Solidno gorko i vuce na tamno pivo, ali svejedno pitko i "osvezavajuce". U poslednje vreme preferiram svetlija i laksa piva, tako da mi nije bas najbolje leglo, ali nije ni lose. Za 1,70 evra, mislim da ga necu bas cesto piti. Sad jedna prijateljica pomenula da je to 'najukusnije' pivo na svetu, pa pretpostavljam da ima svoje fanove. Sad kad bolje razmislim, ostaje prilicno dobar ukus u ustima, ali flasa je vec prazna, tako da jbg. :D
tesko moze da bude lose pivo iz ovako seksi flase.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...