Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Veliki, ali baš veliki lajk za K-Plus Svijetlo Pivo. Može se kupiti u Idei, u pitanju je Konzumova robna marka. To je ovo:nd38yc.jpgU Idei ima da se kupe još neka OEM piva: Konig i Muller; nisu ništa naročito, mada, kad su lepo rashlađena, mogu da prođu. Zato je ovo K-plus Svijetlo zaista odlično. Ima onaj tradicionalni (već gotovo zaboravljeni) šmek piva, nema puno alkohola (4%, pa ga mogu piti i deca), peni taman koliko treba, ima finu zlatnu boju i klizi ko podmazano. Ujutru ne boli glava. Najtoplija preporuka.

Link to comment
ima Paulaner ... u malom kaficu u Maksima Gorkog preko puta Cuburca,
To onaj kafić gde su ranije imali Ritiševsko pivo?Btw, pre pola godine sam pio Paulaner u Stivaleu na Vidikovcu.
Link to comment
To onaj kafić gde su ranije imali Ritiševsko pivo?Btw, pre pola godine sam pio Paulaner u Stivaleu na Vidikovcu.
Ima jos uvek na Vidikovcu Paulaner u piceriji Stivale,mislim da je 230 din,mada meni mnogo lepse na Banjici,ne znam zasto
Link to comment
Pilo se za praznike ovo:roundup_0000000000009091_image_01__80579_zoom.jpgPio sam ga vec ranije u par navrata i nijednom nisam stekao utisak neke posebnosti.Ipak, u poredjenju sa domacom ponudom je u prednosti.
u kolikoj prednosti¿ blagoj? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Link to comment

Ja sam pio u Boru dok je još bilo u staroj flaši. Tada je bilo bolje od Jelena i Lava, prvu gajbu smo se zajebali pa uzeli pola/pola, drugu i potonje full Zaječarsko.

Link to comment
Pozdrav svima... Imam jedno pitanje ... Da li možda ima u BG da se kupi steiger pivo ?
Stvarno bih bio zahvalan ako neko zna gde ima da se kupi ? Hvala unapred
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...