Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ima ga sad svuda. Nego na Banjici je stvarno najbolji(najsveziji)Paulaner koji sam u Beogradu pio. U Krunskoj im jedno bure traje nedelju dana. Nikad nije sveze pivo. Mada i oni imaju kobaje.Meni su na Banjici obavezne bavarske kifle. Cekaju se po pola sata jer ih peku na licu mesta. Ali kad dodju vrele...

Link to comment
pa nije nesto nenormalno strasno bilo. oko 300 kinti pola litre piva.a sto mi sanker okrece shotove na racun kuce... :D
exactly my point. nije strasno za evropske standarde, za ovdasnje pak jeste. razumeo bih da imaju do jaja izbor piva, ali last time i checked izbor im je bio vise manje sve uobicajeno sto moze da se nadje u BG, a cene uglavnom uzas.
Link to comment
ima Paulaner i na uglu Makenzijeve i Kataniceve, u malom kaficu u Maksima Gorkog preko puta Cuburca, kao i u kaficu zvanom La Bodega u Cara Urosa, malo ispod Zmaja od Nocaja. mislim da je cifra najpristupacnija u Maksima Gorkog
Koliko je tamo? (u MG)
Link to comment
exactly my point. nije strasno za evropske standarde, za ovdasnje pak jeste. razumeo bih da imaju do jaja izbor piva, ali last time i checked izbor im je bio vise manje sve uobicajeno sto moze da se nadje u BG, a cene uglavnom uzas.
e da, nista spec od piva. nije da sam ja luda za svim vopirom sveta, kad vec mi je sve potaman kad mi das bilo koje belo psenicno hladno, ali stvarno ne razumem u cemu je problem da barem u flasicama doteraju jos nesto..
Link to comment

Ortać s faksa se zaposlio na nekom kruzeru, i obesio jutros fotku odavle.pogle: buller-beer-perspective.JPGE daga jebem baš, kaće kodnas vako?

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Ja sam to video u nekom od "home marketa"...bilo glupo za kuću.Naravno poenta je da ti donese taj dijapazon ;-) sent from klozetska šolja by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ah izvinite sto kasnim za ovaj Paulaner...nisam zalazio na ovu stranu od tada...LM...pab je bas preko puta TC Banjica, ima nekakva perionica ispod...bio sam sa nekim ortacima koji su rezervisali sto u donjem delu jer smo hteli da hasamo te kobaje i vruce bavarske kifle, i verovatno bi trebalo da se rezervise unapred jer je pab bio pun a mislim da je bila sreda...pola litra piva je 210, ima i onih varijanti sa "zirafom" a moze da se kupi o ono vece bure od 5l mada mi je to preskupo...Sva sreca pa sam ovekovecio fotkom kobaje i kifle :Dpost-643-1326029297011.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...