Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ja sinoc overio onu Paulaner pivnicu kod TC Banjica...uz mutno pivo jeo i neke kobaje - ubice...bilo odlicno...
daj jos neki info za nas neupucene, please.
Link to comment

Trebalo bi da je kod TC, pod 90 stepeni na ulicu kojom idu trole, desno.edit: OMV ti je kod 5 solitera, to je malo podalje.

Edited by Daddy Cool
Link to comment

Ja sam sve vreme tripovao da je Bastovanska ulica ono sto ide od 5 solitera do Slodesa dole u rupi. A to je u stvari Borska. :isuse: Bastovanska ide pored okretnice tramvaja. Da ne pricam sto sam istripovao da je TC Banjica negde kod bazena.Rano je. Zaboravite. Svakako cu otici jednom.

Link to comment
daj jos neki info za nas neupucene, please.
kafic je preko puta TC banjica,zove se 4 (cetvorka), i iznad perionice je.Imaju skoro sve vrste Paulanera, bavarsko pecivo i te kobaje.nula pet-210 dinara.skroz je ok...
Link to comment

Има Paulaner и у кафићу на углу Молерове и Крунске. Фино место ко воли подруме, пљуге и пиво.

Link to comment

ima Paulaner i na uglu Makenzijeve i Kataniceve, u malom kaficu u Maksima Gorkog preko puta Cuburca, kao i u kaficu zvanom La Bodega u Cara Urosa, malo ispod Zmaja od Nocaja. mislim da je cifra najpristupacnija u Maksima Gorkog

Edited by assück
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...