Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Franjevci, Miljenko!Na fotci uopšte ne izgleda kao pšenično... aj' javi kakvo je.
Blago, pomalo slatkasto, pitko i ukusno. Prilicno komercijalno i zato ga ima prakticno svuda. Sinoc sam proslavio zavrsenu selidbu :D.
Link to comment

ja sam se toliko navuko na Efes Draft da postaje zabrinjavajuće. mnogo mi leži. inače sam retko na pivu, ali sad već danima po jedno - dva.

Edited by banatjanin
Link to comment
i svabe su se iskvarile, nekada se znalo koliko pene sme da bude u casi.....
oborili su rekord po poseti, pa im se moze. kada se slegne, bude tu negde oko 0.8pivo nesto iznad 9e, u guzvi ti niko i ne vraca kusur.na samom festu totalni haos i prevelika guzva, nakon slikanja sam otisao ko covek u HB pivnicu iza statue bavarije. ne cekas beskonacno dugo na ulaz/pivo, pivo je jeftinije, niko ti ne dise za vrat konstantno i ne moras da se plasis da ce neko povratiti po tebi(video sam lika koji povraca dok hoda u paulaner satoru :) )
Link to comment

ja sam neki dan pitao kad se održava oktoberfest :wacko: neprijatna pauza od 6.5 sekundi mi je pomogla da se setim, a i čova beše uljudan pa reče da je eto ove godine počelo krajem septembra.

Link to comment
ja sam neki dan pitao kad se održava oktoberfest :wacko: neprijatna pauza od 6.5 sekundi mi je pomogla da se setim, a i čova beše uljudan pa reče da je eto ove godine počelo krajem septembra.
nije tako besmisleno pitanje, posto se zavrsio juce
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mislim da øu da prestanem da naručujem limunadu zbog Lav twista, Sad se setim da sam onaj drugi današnji (u drugoj kafani) nazvao Twix, što je frojdovska omaška o kojoj ću dugo da razmišljam ali sad mi se jede čokoladica "Lion". (Ne jedna čokoladica, vreć vreća od 100 kila Liona.)Lav twist je jednako kvalitetan kao Karlovačko radler, dok je Jelen "fresh" gorak kao Žuja s limunom, za kurac oprati. A glede crnog piva, nigger-Tomislavu prineti je do učkura Nikšićko crno.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Otkad su one plave limenke Lowenbraua u Maksiju i Pekabeti snižene na 60 rsd, u 90% slučajeva cepam njih. Šta reći... Pitka roba (čak i na sobnoj temperaturi), solidan bang for a buck.

Link to comment
... i ne moras da se plasis da ce neko povratiti po tebi(video sam lika koji povraca dok hoda u paulaner satoru :) )
E jbg sad, kad ides na fest sa aurom takvih fobija.Uostalom, gde ces naci bolje pegle od one od mutnog Paulanera, preradjenog nemackim zeludacnim kiselinama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...