Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Popravilo se svi kazu sad ga opet Jagodinci vecinom piju a pre su bezali od njega ko djavo od krsta.Tastatura na zalost mislim da ga nema u BG-u jer nemaju potraznju i u tome je fora kvaliteta jer imaju vremena da im odstoji kako treba.Ima samo zidar od 0.5 drugu ambalazu ne pune.

Edited by Moća
Link to comment
Overih večeras onaj Efes draft u blesavoj flaši... Zaječarci ga pune, pisalo se o tome ovde... 1 ristepak.
Probao sam da ga nadpijem sa PilsPlusom ali ne vredi .Bombica zakiva....
Link to comment

Upravo pijem lav twist. Oseca se lep ukus piva i limunana nije lose ubacena. Zaista deluje osvezavajuce i fino ali... 2% alkohola? :blink: Bar cu konacno moci da ostvarim san da pijem i radim istovremeno.

Link to comment
Popravilo se svi kazu sad ga opet Jagodinci vecinom piju a pre su bezali od njega ko djavo od krsta.Tastatura na zalost mislim da ga nema u BG-u jer nemaju potraznju i u tome je fora kvaliteta jer imaju vremena da im odstoji kako treba.Ima samo zidar od 0.5 drugu ambalazu ne pune.
prijavih pre nekog vremena, "višnjica" iznad parkića na topličinom vencu. imaju i zidar 0.5 i dvolitarku.in adr njuz: ko voli, 6pek limenki tuborga 300 RSD u ideji ekstra . Edited by DR. KUMALO
Link to comment
prijavih pre nekog vremena, "višnjica" iznad parkića na topličinom vencu. imaju i zidar 0.5 i dvolitarku.in adr njuz: ko voli, 6pek limenki tuborga 300 RSD u ideji ekstra .
Ekstra!Sjajna info.Jos kad bi znao gde ima valjevsko da se kupi...
Link to comment
Joj,hvala vam momci,jagodinsko i valjevsko..zaplakacu od srece!
A jel ima ove robe u negde Rep. Vojvodini, recimo u NS? Nešto mi se čini da su šanse jako male.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...