Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Gde i pošto?

 

Nego, ima li igde da se uzme Hoegarden od pola litre?

Dodje mi da nabavim bure i točilicu...

A tek bi te tu ošurili ;-)

Čini mi se da sam u nekom hipermarketu video bure od 5l hoegardena i kad sam preračunao mogao sam u "flašicama" za te pare da kupim 6 i po litara?! Meni to neobjašnjivo....

Link to comment

Bure služi da se kupi grupni poklon drugaru za rođendan, a tada se ne pita za cenu-udeo u ceni. 

Edited by pacey defender
Link to comment

bio juče u krafteru u strahinjića bana

nalazi se otprilike oko raskrsnice sa višnjićevom. dobro sređen lokal, a la đorđe gec fazon. ima i ok baštu.

problem je što je unutra nesnosno zagušljivo jer nisu sredili ventilaciju, tako da smo izabrali terasu.

radi jedna konobarica, pa se na porudžbinu čeka dosta dugo. 

uz pivo ti donesu i preslan kikiriki, taman da ti sahrane ukus piva.

video sam par piva koja nisam viđao na drugim mestima. imaju točen sindikat i kaš.

 

ok ideja, slaba izvedba, nema prave priče o pivu, a dobro radi.

obzirom da deluje da izbacuju više malinada nego piva, deluje da će za godinu dana da menjaju koncept lokala.

Edited by Ravanelli
Link to comment

bio juče u krafteru u strahinjića bana

nalazi se otprilike oko raskrsnice sa višnjićevom. dobro sređen lokal, a la đorđe gec fazon. ima i ok baštu.

problem je što je unutra nesnosno zagušljivo jer nisu sredili ventilaciju, tako da smo izabrali terasu.

radi jedna konobarica, pa se na porudžbinu čeka dosta dugo. 

uz pivo ti donesu i preslan kikiriki, taman da ti sahrane ukus piva.

video sam par piva koja nisam viđao na drugim mestima. imaju točen sindikat i kaš.

 

ok ideja, slaba izvedba, nema prave priče o pivu, a dobro radi.

obzirom da deluje da izbacuju više malinada nego piva, deluje da će za godinu dana da menjaju koncept lokala.

 

Koliko vidim oni postoje vise od 6 meseci sigurno...Jbga ako do sada nisu sredili ventilaciju...To plus ovo sto kazes za uslugu su oznake problema sa kintom, tako da ce verovatno biti klizanja u ponudi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...