Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Kad bih ga mogao naručiti u random kafiću u Srbiji, bio bi dobar. S obzirom da može da se nađe na samo par određenih mesta na kojima može da se nađe nekih minimum dvadesetak mnogo boljih piva različitih stilova, rekao bih da je jedna proba sasvim dovoljna i da mu se više neću vraćati. 

Link to comment

Mene Goblin nije dojmio uopšte

 

+1

kolko se secam, vasa ga je bas nahvalio i ocekivao sam da ce da me oduva, a ono... puf.

 

btw. gde je nestao vasa?

(nisam bas aktivan na forumu, samo primetih da vise ne pise)

Link to comment

+1

kolko se secam, vasa ga je bas nahvalio i ocekivao sam da ce da me oduva, a ono... puf.

 

btw. gde je nestao vasa?

(nisam bas aktivan na forumu, samo primetih da vise ne pise)

umro, jadan.

Link to comment

meni super hobgoblin, bas super, al cini mi se da ima nesto i u klimi. cenim da mi na 30+ stepeni ne bi bio interesantan al zato kad je sivo (ovde 300+ dana u godini) - uh! 

 

mozda ga valja probati negde sredinom oktobra...

Link to comment

Rumunsko , Jako Tamno Pivo , SILVA,  7% alk , kako i ime kaže, jako, punog ukusa ali ostavlja aromu špiritusa u ustima . Može da prođe, kad poželiš nešto jako.

 

 

 9821bb5ba5b25a46c325ba31aa0f08a4_320x320

 

Osječko Lager svetlo, ništa posebno, slabo, nedefinisanog kiselkastog ukusa , podseća na ona "generička" piva koja se prodaju po Metrou i LIDLu.

 

beer_323660.jpg

 

I na kraju, crni FAXE , podsetilo me na Zrenjaninski (nikad prežaljeni ) PORTER.

 

16224_10204985172082472_1408866682826010

Edited by Pegin
Link to comment

bas dobra piva, nalik belgijskim, karamelizovana i  crna od 6,2% do 8% alkohola.

preporuka, ako svrljate po spanijama. Estrella Galicia.

1906-COMPOSICIO%CC%81N-600x350.jpg

Edited by Majo
Link to comment

Probah ovaj novi, bolji i kvalitetniji LAV  :D.

Nije otrov poput Jelena i Zajebčarca ili svoje stare verzije, ali daleko od toga da ću ga redovno naručivati

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...