Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

da li Česi stavljaju drogu u pivo ili šta rade -- nemam pojma

 

znam samo da tamo uvek svaki dan popijem minimum po litar, svaki svakcati dan, a koje tačno nije mnogo bitno jer sva ubijaju (ako bih baš morala da biram, možda su najinteresantnije one lokalne (praške) Unetice ili tako nešto)

 

a ni mamurluk ama baš ništa, ni u najmanjim tragovima

Znači da si u kondiciji.

Link to comment

mislim da je 420 pola kile

 

al nemoj me držati za reč.

 

uglavnom, samo je punk u ponudi na točenje. 

Edited by McCabe
Link to comment

nisam mogao da idem u ljubljanu na pivo&burger festival prošlog vikenda, ali su mi doneli izbor novih slovenačkih piva. ima baš svega i svačega.

reservoir dogs brewery ima nekoliko solidnih piva (npr. grim reaper ipa), Carniola Brewery prilično neubedljiva piva (nit miris nit ukus), pivare san nicolo i kratochwill su još uvek baš slabašni, human fish brewery su radili i na dizajnu i na majicama i na naočarima ali potpuno zaboravili na pivo, a pivovarna pelicon su meni inače veoma dragi ali im sva piva ipak imaju onaj homebrew šmek i varira im ukus istih piva koja sam ranije probao.

ubediljno najbolja (recimo) slovenačka piva još uvek stižu iz Bevog pivare!

 

da li Česi stavljaju drogu u pivo ili šta rade -- nemam pojma

...

a ni mamurluk ama baš ništa, ni u najmanjim tragovima

da li je još neko primetio efekat smanjenog mamurluka kada se pije na gostujućem terenu?

 

Link to comment

Vajferta sam danas probao. Legla mi je konzerva ko budali samar. Steta sto nisam imao jedno lasko da uporedim. Za razliku od vecine piva, pisu sastojci. Jecmeni slad je cak podvucen. Pravi se u Zajecaru.

Link to comment

A jeste probali banjalučki Nektar?

 

Meni je dosta dobar u kateogiriji bazičnih.

šta dobar, šuta dupad.

ali, retko se nalazi, što ga izbacuje iz konkurencije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...