Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

video u onom dragstoru u nebojsinoj neki novi paulaner, manja flasica, nacrtan neki benediktinac na etiketi, 9% alkohola. probao neko?
moguce je da mislis na crveni paulaner. ako je to to, nije los uopste.p.s. uostalom da si pravi CiganZumbulDelija, ne bi pitao nego bi kupio i probao sam <_< Edited by assück
Link to comment
video u onom dragstoru u nebojsinoj neki novi paulaner, manja flasica, nacrtan neki benediktinac na etiketi, 9% alkohola. probao neko?
Meni se od njih svidja samo ono mutno(HEFE WEISSBIER NATURTRUB), za to garantujem da je dobro, ali ne mogu da se setim koliko alkohola ima.
Link to comment
lachouffe.jpgIz pozajmljene case.
Najskuplje placena flasa piva koju je moja malenkost ikad popila. Ladno sam mogao uzeti gajbu 'obicnog' za jednu flasu La Chouf-a popijenu u restoranu. I vec sam bio toliko pijan da nisam ni osjetio korijander sto ga patuljak vrijedno bere...
Link to comment

Ukus je vrhunski a kosta 5$ po flasi za obican i 7 za double i vala vredi svake pare.Svaka vrsta piva im ima drugi tekst pozadi i naravno pakuj u flase od 0.65lOva je za Double bastard puna etiketadoubleback08.jpgA i sajt je prilicno dobro odradjen.http://www.arrogantbastard.com/Obratiti paznju na do not accept deo :)

Link to comment

Okazion!U Veru u Ruzveltovoj Mythos pivo (rok trajanja istice u martu) 41.5 din limenka, tj, kupis jednu, dobijes dve, po ceni od 83 dinara.Ne trcite bas  odmah, pokupio sam sve sa police, dajte im vremena da obnove zalihu  :piggy:

Link to comment
Okazion!U Veru u Ruzveltovoj Mythos pivo (rok trajanja istice u martu) 41.5 din limenka, tj, kupis jednu, dobijes dve, po ceni od 83 dinara.
ja to zovem matematika, ali možda se negde kaže i Okazion:D
Link to comment

hm kad ovako napisem deluje idiotski, priznajem.poenta je da ne mozes na okazion da kupis pojedinacnu limenku, nego samo u paketicima od po dve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...