Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Došli Šnajderi ponovo, ima ih i Kućici i u Samo pivu. Kod ovih drugih su petica, šestica (Aventinus), sedmica i Eisbock. Petica je retko dobra, barem meni. Dobili su i Tripel Karmeliet, koji je fantastičan! Na žalost još nisu ubacili limun tako da neki neće moći da pokvare ove Šnajdere :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
1497066_10151822673362035_1254622580_n.jpg
heh, i ja baš juče između ostalih kupio taj brewdog jackhammer, odličan je.a ako se neko uputi u madjarsku, neka se počasti ovim tavoli galaxis ipa pivom. najbolje je od tog novog mađarskog craft beer talasa. a nije ni skupo. inače, nisam bio u budimpešti od letos i u međuvremenu se baš desio bum najrazličitijih lokalnih craft piva. beer_221838.jpg
Link to comment

Provalio sam da je u samiškama u Beču od piva u konzervama najskuplji Badvajzer (1,15 evra), a kod nas se da naći za 90 dindži.Inače su piva (u konzervama) tamo značajno jeftinija nego ovde, uspeo sam da kupim Otakringer (odlično) za 40 centi, doduše u ambalaži od 24 komada, ovde popusti na količinu ne postoje.A naše kasirke se žale da im Badvajzer slabo ide, jebi ga, što bi Srbin pio dobro pivo, kad za slične pare može da se truje od Lava.Kad sam već kod Lava, na Brunenmarktu u Beču sam video majstora u kafani kako sedi i pije Lav pivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...