Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Soljica je mali kafic preko puta biletarnice Doma sindikata, na Trgu Nikole Pasica. Imaju toceno svetlo Punk IPA, koje je fenomenalno, sa blagim mirisom zove, i tamno, koje nisam jos probao, ali se spremam ovih dana. Mislim da je oko 260 dinara za casu od 0.33. Vredi.
hvala, išao danas. imaju pet vrsta točenih brewdog piva (punk ipa, 5am saint, dead pony club, hardcore ipa, libertine black ale), ali samo dve točilice od kojih je na jednoj uvek punk ipa. šteta što nisam nabo 5am saint, taj mi najdraži.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas sam u velikom maksiju video neki nemacki weizen, ime je otrpilike Schoferhoffer, imaju 2 vrste heffe i jos neko, po imenu pomislio sam da je to opet neko pivo koje oni pokusavaju da uvale, slicna onim sa nerealno niskim cenama, al ipak ovo pivo deluje ozbiljnije kada se malo bolje pogleda, nazalost nisam kupio, al imaju i jos neko nemacko pivo, sa cudnim imenom koje ne zvuci ni malo nemacki, skoro pa dub, nikad cuo ni za jedno od ta dva pre, al ko je zeljan otkrivanja nekog novog pivskog ukusa u domacoj ponudi pravac maxi ...

Link to comment

Otišao sam u maxi ne toliko zbog tvoje preporuke koliko zbog Balansa na akciji i video Premium pils Belgijanci, sutra se zatvara roštilj sezona pa ajd da probam, nije loše pomalo bezlično al barem nije ko Obedska bara, 70 nešto dindži. Ima i neko poljsko pivo ali imam neke predrasude.

Link to comment
Otišao sam u maxi ne toliko zbog tvoje preporuke koliko zbog Balansa na akciji i video Premium pils Belgijanci, sutra se zatvara roštilj sezona pa ajd da probam, nije loše pomalo bezlično al barem nije ko Obedska bara, 70 nešto dindži. Ima i neko poljsko pivo ali imam neke predrasude.
ako pod tim poljskim pivom misliš na "berties" iz neke zelene limenke, onda ga moraš kupiti kako bi cenio svako sledeće đubre koje budeš pio! najužasnija vodica bez pene koju čak ne možeš ni da kupiš u poljskoj ili bilo gde osim u našim maxi/delhaize lancima...inače, oma da se pohvalim da mi novi stout iz 'beers for queers' manufakture razguzio konkurenciju! jak hmeljast ukus, a veoma pitak.3b709601f8934247b4dec9e06881de5f_640x640.jpgedit:
stiglo pa da se probaosim Guinnessa, to cu da dam caletu
a ima li to negde u srbiju da se kupi posle beerfesta? Edited by scab
Link to comment

Još uvek ne, nažalost. Zavidim na Fuller's London Pride.Navodno je Kornjača proizvela neki domaći ejl, stra' me je da probam obzirom na splačine koje inače prave ali ću ipak morati. Jel probao neko?

Link to comment
Još uvek ne, nažalost. Zavidim na Fuller's London Pride.Navodno je Kornjača proizvela neki domaći ejl, stra' me je da probam obzirom na splačine koje inače prave ali ću ipak morati. Jel probao neko?
Sranje
Link to comment

Ne smem da se kladim ali onaj Fat Cat sto se nalazi odmah pored kule na Gardosu verovatno ima najbolji izbor piva. Jedino ga jebe to sto je sa one strane mosta.

Link to comment
Ne smem da se kladim ali onaj Fat Cat sto se nalazi odmah pored kule na Gardosu verovatno ima najbolji izbor piva. Jedino ga jebe to sto je sa one strane mosta.
a sta ima?
Link to comment

Od ovih manje uobicajnihGrimbergen, Ginis, Bud, Erdinger, Paulaner, Bernard, Steiger, Radeberger, Dab, Sofenhofer, Kruger & Brent...A toce i na litar :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...