Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

4 X 0,5 točenaevo me frišak sam kao jutarnja rosane znam kako, obično me domaće splačine ubijaju
Oва је вероватно маџарска сплачина. Тамо се прави.spaceout.gifDSCN7468.JPG110 IBU Легло ми је као будали шмар.
Link to comment
Neki lik je radio redizaj Jagodinskog meni s ebaš sviđa ali ne znam da li je to lik napravio čisto sebe radi ili će stvarno to menjati dizajn.Klikni me!
au jebote kak je dobro :ziga: :ziga: :ziga:ludi su ako ne urade ovako!
Link to comment
vasiću, maksiću, od petlova si (za dom) spreman da razglabaš o vopsu?!lolo, četnička :s_u:
На сву срећу планета Земља је округла, па неком зора неком...а за разговор о пиву увек...
Neki lik je radio redizaj Jagodinskog meni s ebaš sviđa ali ne znam da li je to lik napravio čisto sebe radi ili će stvarno to menjati dizajn.Klikni me!
Штета што није ћириличан натпис. Чича и латиница не иду заједно.
Link to comment
Neki lik je radio redizaj Jagodinskog meni s ebaš sviđa ali ne znam da li je to lik napravio čisto sebe radi ili će stvarno to menjati dizajn.Klikni me!
Зајебали су само један детаљ: чича никад није држао криглу. Он је држао исправљен длан негде испред лебдеће кригле. Сад изгледа као да је држи, шо ми је некако безвезно. Оде традиција.Остало, свака част. Још ако се и пробију као несврстани овамо (пошто се овде свет дели на "имамо Јелен" и "имамо Лав" и понеко још по неко увозно, трећих домаћих нема). Edited by расејан
Link to comment
Зајебали су само један детаљ: чича никад није држао криглу. Он је држао исправљен длан негде испред лебдеће кригле. Сад изгледа као да је држи, шо ми је некако безвезно. Оде традиција.Остало, свака част. Још ако се и пробију као несврстани овамо (пошто се овде свет дели на "имамо Јелен" и "имамо Лав" и понеко још по неко увозно, трећих домаћих нема).
Код нас је трећа пивара Хајнекенова експозитура у Зајечару.
Link to comment
Neki lik je radio redizaj Jagodinskog meni s ebaš sviđa ali ne znam da li je to lik napravio čisto sebe radi ili će stvarno to menjati dizajn."]Klikni me!
A šta mu dođe "Carveza" ispisano na ambalaži?Ne volim redizajn u pivu i alkoholnoj industriji. Sviđa mi se logo i prateći materijal.Specijal konzerva mi na Guinness konzervu sliči.A kad smo kod njega, Srećan Vam Arthur's Day!Biće ga po nekim birtijama večeras za vaučer umesto novčanica. A kako do vaučera i u kojim kafanama se obeležava Arturov dan treba baciti pogled na Ginisov srpski fejzbuk pejdž. Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...