Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Kupio badvajzer u idei, flaša 73 dinara, ne treba kaucija, kupio 10 komada
Može li neki apdejt da li u Idei i dalje ide buđejovičko bez kaucije/flajke, juče u Maxiju kod Cvetka nisu hteli da mi prodaju bez flaše?
Link to comment

ni na cvetnom trgu ni u Alonsu nece da prodaju bez kaucije. dzaba sam ja u Alonsu objasnjavao da sam pre manje od mesec dana kupio 25 flajki bez kaucije, ona mi kaze "nemoguce. uvek je bilo sa kaucijom". nikada nisam imao jaci poriv da nekome zavalim samarcinu.

Link to comment

To je izgleda bio neki zesci nesporazum sa distributerom, ili su poceli da izmisljaju toplu vodu. Hteo sam da kupim u lokalnoj radnji (Drink store), pa mi rece zena da sad ne daju vise ni bez kaucije ni sa kaucijom. Samo ako imas flase :lol: . Kad sam je pitao u cemu je fora i kako misli da iko kupi bilo sta s obzirom da bas i nema svuda da se kupi, rece mi da su na pocetku davali Badvajzer bez kaucije (kako su im rekli), a da posle nisu hteli da im daju novo pivo jer nisu imali flase. Doduse to pravilo da daju samo ako imas flase mozda i nema iskljucivo veze sa problemima oko Badvajzera, nisam se udubljivao.Tako da, dobro je sto joj nisi zavalio samar, jer ih ionako za male pare drndaju polupismeni sefovi i raznorazni debili. Koji su uglavnom krivi.

Link to comment
Može li neki apdejt da li u Idei i dalje ide buđejovičko bez kaucije/flajke, juče u Maxiju kod Cvetka nisu hteli da mi prodaju bez flaše?
ja sam u subotu u radnji preko puta Masinca kupio dva Buda bez flase, i lik mi rekao da im je to zadnje sto je ostalo jer je prica bila da u prvom periodu ide bez kaucije da se ljudi obskrbe i naviknu a da nakon toga ide standardno flasa za flasu. Njemu ostalo nekoliko komada iz te prve serije pa sam zapatio bar 3 da imam kad zatreba. Edited by pavllle
Link to comment

Mene najvise nervira sto na polici nije jasno naznaceno da li je na kauciju/flasu ili kako vec.Ja sam kupovao Bud bez kaucije/flase i sad ako me ne bi upozorila na vreme da ne mogu da ga kupim bez flase ostavicu ga na kasi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...