Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Hvala, to je! Moraću da ga potražim po marketima, mora da bidne negde wink.gif
Ima ga na samo 2 mesta u gradu, na trafici pored tramvajske stanice u bloku 21. i u jednom musavom dragstoru u Grčića Milenka, kada se penješ ka Krstu sa desne strane.
Link to comment
probajte ovo, ko ima prilike. navodno najstarija pivara na svetu i najbolji vajcen na svetu.za prvo ne znam, al za drugo bih se lako slozio.beer_1156.jpg
Donio mi bio to pivo sa casom Ros kad je bio poslom u Parizu i bas mi bilo lepo. I ladno sad u Becu u nekom pabu ja narucim belo pivo (kontam, koje bilo) i oni mi doneli bas to! :D
Link to comment

Pa dobro, pio si sigurno 10-15? Zgodne su ovakve stvari ukoliko nisu reklame, kad odem npr. u Njemačku na 3 dana poslom ne mogu baš da se lešim (mada bih voleo) ali mogu da popijem par komada i u tom slučaju je dobro imati neki reper.A pitam te baš za ovaj sajt jer su i oni Weihenstephaner proglasili za najbolji vajcen (koliko razbiram na mom slabom nemačkom).

Link to comment
na Brodicu ne drze vise Krugher i Brent, znam da su ranije drzali u Kuglasu, pa koga zanima ta kiselina...
Hm, meni bilo fino, crveno i stout, lager ne baš.
Link to comment

evo sad gledam stranicu za kölsch, njih sam ipak najvise probao. mogu reci da se dosta slazem, gledam najbolje ocenjene, osim Gaffela svemu ostalom bih i ja dao desetku. al to sa Gaffelom je cudno, svim ovdasnjima sve svidja, jos nisam sreo stranca kome se dopao, tako da to nije nista neobicno.a ovo je kategorija za sebe, vrh:165x170_280612194754_braufactum_colonia.jpg

Link to comment
je l pio nego ovog belgijanca?227689_4212842289968_356739107_n.jpgbiće ga po "promotivnim" cenama u lokalnoj pivnici u naredna 3 dana
pio sam ga ja, blond,ne secam se uopste kako je, jer sam posle toga pio delirium tremens i jos sto sta.a gde ce to da ga bude?
Link to comment

pio i ja i u Belgiji mi je bilo skroz neupecatljivo u odnosu na to sto sam sve pio tamo. sto ne znaci da ovde nece biti jedno od boljih. Kolika mu je cena?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...