Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

...ali da kosta kao komplet kafanski obrok :D
da, to ume da bude problematično. Bilo bi fer da se u ponudi kafića nađe neka klopa koja košta otprilike duplo više od jednog piva, tako je svuda u svetu.Pretpostavljam da ih smara da se mlate sa sanitarnim dozvolama, inspektorima, a mnogi kafići nemaju prostor za kuhinju.
Link to comment

meni krivo sto na Krfu nisam probao curryje i slicne gluposti u engleskom pandurskom pabu. to je bila skoro pa once in a lifetime opportunity, ali se u meni probudio Uncle Scrooge i nije mi se davalo od 8.5 do 12.5 e za cinijicu klope. ionako im je pivo bilo po engleskim, ne ostrvsko/grckim cenovnim standardima

Link to comment

Toceni Paulaner je definitivno ubica, nakacih se na temu da ge oworshipujem al vidim vec je odradjeno. Elem, ima ga tocenog u Karadjordjevoj odmah ispod mosta, par metara od Mladost/Ludosti. Zaboravih cenu, ali sto skorije cu se podsetiti pa javljam.

Znam da se na par mesta toči Erdinger ali Paulaner nisam video...
Gde ima Erdinger? Ja ne videh do sad toceni negde...
Link to comment

Jel zna neko kako se zvalo neko domaće crveno pivo, mislim da je neke banatske pivare?To je jedino crveno, naše koje sam pila i videla. Bilo je recimo u zimskom Šipražju pre par godina...

Edited by ants
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...