Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

tap 1 i tap 7 240 dintap 6 280 dinsva vrede, ali se razlikuju. najbolje po 1 od svakog pa biraj favorita.
probo sva tri, kec-onako, previse sladunjavo meni, ali ostala dva spektakl!fala za info, i rece da ce da pravi neku degustaciju skoro...
Link to comment

Tako sam shvatio mada sam samo okom preleteo preko promo plakata... Sad nisam više siguran. Jbg, nisam ga naručivao.Gde ima točena Paulanera? Znam da se na par mesta toči Erdinger ali Paulaner nisam video...EDIP assuck, 260 ili 280 dinara, čak mi se učinilo da sam te video u Makenzijevoj idući ka tamo (pretprošli petak oko 00:00)

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Paulanera je bilo dosta dugo u kaficu na onom platou izmedju 2 zgrade od crvene cigle u Njegosevoj u visini gde Molerova izlazi na Njegosevu. I to onaj dalji, sto je na strani parkica prema Makenzijevoj, znaci ne prvi koji drzi Grk.Letos smo ga tamo pili za vreme Euro 2012.Za Snajder sam se iznenadio, posto je to bas mali uvoz - a u Guliju gde ga isto ima, prodaju iz flase. Ali jos bolje ako je toceni.

Edited by gazza1
Link to comment
Tako sam shvatio mada sam samo okom preleteo preko promo plakata... Sad nisam više siguran. Jbg, nisam ga naručivao.Gde ima točena Paulanera? Znam da se na par mesta toči Erdinger ali Paulaner nisam video...EDIP assuck, 260 ili 280 dinara, čak mi se učinilo da sam te video u Makenzijevoj idući ka tamo (pretprošli petak oko 00:00)
pulaner toceni i to sve vrste ima u 4ci na Banjici, preko puta trznog centra, iznad neke perionice.e tu ima i onih kobaja i neka carske rebra.a isti taj gazda drzi i navaho.al ovo pivo je od paulaner bolje za 2 svetlosne godine.meni ofc
Link to comment
Tako sam shvatio mada sam samo okom preleteo preko promo plakata... Sad nisam više siguran. Jbg, nisam ga naručivao.Gde ima točena Paulanera? Znam da se na par mesta toči Erdinger ali Paulaner nisam video...EDIP assuck, 260 ili 280 dinara, čak mi se učinilo da sam te video u Makenzijevoj idući ka tamo (pretprošli petak oko 00:00)
toceni paulaner imas na Brodicu, 100m od Kucice ima onaj Paulaner kafic (kod stanice trole, u dnu prodavnice telefona) samo ne znam da li su samo flasirani, i ako i dalje radi onaj kafic u Cara Urosa odmah iznad muzeja, proslih par leta je stajala reklama ispred na ulici.bold: vrlo moguce da sam to bio ja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...