Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

u aromi ima neko zabarsko pivo u flajki od litar staklenoj sa onim visekratnim starinskim otvaracem (nije navrtka nego ono sa gumenim dihtungom, znate na sta mislim) od cele etiketi sam zapamtio artisani ili tako nekako.... jel pio neko?

Link to comment

Idi bre, probaj Smithwicks - ista kuca. A takodje deo Guinness familije. I probaj 2/3 Kilkenny i 1/3 Guinness ali ga (guin. na kraju) polako sipaj preko kasicice da lepo izgleda u 2 dela (samo zbog estetike), a ukus je super.a.k.a black 'n tan

Edited by dragance
Link to comment
u aromi ima neko zabarsko pivo u flajki od litar staklenoj sa onim visekratnim starinskim otvaracem (nije navrtka nego ono sa gumenim dihtungom, znate na sta mislim) od cele etiketi sam zapamtio artisani ili tako nekako.... jel pio neko?
To zabarsko pivo (ako je to ovo ) ima ovde u USA u Trader Joe supermarketima, dve verzije, crveno i tamno (crno) i bas je fino pivo.
Link to comment

lici pakovanje al me ubi ne znam da li je tonego, schneider 7, tezak mamojeb, weizen ali tamniji od normalnog blonde, ukus kombinacija gorcine i slatkoce240 dinara u vinoteci baltazar u z.djindjica na nb, nije jeftino ali vreditamo imaju i scheinder cini mi se 1 koji je normalan wiezen svetli i ono tamno schneider 6 sa 8.2% sto je ubica, navodno najbolje nemacko tamno

Edited by gazza1
Link to comment
To zabarsko pivo (ako je to ovo ) ima ovde u USA u Trader Joe supermarketima, dve verzije, crveno i tamno (crno) i bas je fino pivo.
jock, ovo je http://www.mastribirraiumbri.it/i nije od litar nego 0,75uz'o nr.74, lepo pitko osvezavajuce tamno pivo, gorcina minimalna, lepo rezi valjda zbog dodatnog vrenja u flasi..sve je super sem cene, jebeno preskupo, al kad sam vec bio tamo uzeo da probam..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...