Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Beše li neke priče o točenoj "kornjačevini" u kafiću na uglu Svetogorske i Vlajkovićeve, valjda se zove "Klemanso"? Nikad ne uđoh u lokaciju, samo sam video tablu sa menijem ispred.

Link to comment

Dok se ne javi Dig da kazem da nije to toliko retko, pogotovu za ove flase sto su od po litar.Ovaj trapist sam pio i ostao mi je u dobrom secanju, o ovo drugo prvi put vidim.

Link to comment
Beše li neke priče o točenoj "kornjačevini" u kafiću na uglu Svetogorske i Vlajkovićeve, valjda se zove "Klemanso"? Nikad ne uđoh u lokaciju, samo sam video tablu sa menijem ispred.
Aha, tamo je odavno. Pre oko godinu dana su se jos i prosirili, pa sada ima galerija.Ako volis taj fazon "vocnih" piva, od njihovih, makar meni, nema bolji.
Link to comment

westmalle je fantasticno zimsko pivo (koje mi je u Amsterdamu sluzio najodvratniji i najbahatiji konobar koga sam ikada video, a tu racunam i skotove po hotelskim restoranima u srpskim zabitima. pricam o tome da pri sluzenju ispusti podmetac, ostavi ga na golom betonu i onda se seti da treba da ti ipak da drugi i zavrljaci ga na sto sa 2 metra razdaljine)

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
hehe, tim ja stalno maltretiram konobare zimi, al još mi nije pošlo za rukom da dobijem dobar rezultat sačinjen od dva loša piva.upravo kupio - dunđerski pivo. u stvari sam ga našao ISPOD polica na kojima stoji pivo, pocepao karton i uzeo bez cene. na kasi saznao da su 250 dinara četiri piva od 0,4 l.zapravo baš dobro! lepa crvenkasta boja, malo jače (5,5%), pitko, prijatan aftertaste. s obzirom da profit od prodaje ide "u društveno odgovorne projekte", kontam da je taj karton ujedno i jedini proizveden.mhged.jpg
Pojavilo se u Rodicu. Onako, nije lose za te novce.
Link to comment

ha, sad dosao da prijavim Dundjerski pivo.Meni se bas svidelo, tamnije je, ima puniji ukus.A mozda i ne, ja sam prosle nedelje pio samo Merak, pa mi se sada cini da sve ima puniji ukus :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

zaboravih da prijavim da sam bio u Aromi i zaista ima bolji izbor piva od gotovo svih radnji sem fensi merkatora ali nema dunjerskog. takodje su im cene komsijski jace od velikih lanaca i diskonta pica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...