Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Juče slušao razgovor u kome momak (koji je koliko sam shvatio radio u nekoj laboratoriji gde domaće pivare donose uzorke na analizu) tvrdi da u Amstelu ima najviše onoga od čega se pravi pivo, a najmanje kukuruza and stuff.

Edited by Hartmann
Link to comment
I najbolje je u ponudi, ako misli na amstel premium.Lasko pio pre neki dan posle xy godina, nista se nije promenio ukus. Dobro pivo.
Ja imam utisak da su ga već pokvarili!Sent from wc šolja by BVK
Link to comment

ja sam sreo vacica odvaljenog od piva u bratislavi 2010. godine na dan Sv. mucenika Teofila, Trofima i Drugi S Njima (5.avgust). koji mi je pa to vernik.

Link to comment
ja sam sreo vacica odvaljenog od piva u bratislavi 2010. godine na dan Sv. mucenika Teofila, Trofima i Drugi S Njima (5.avgust). koji mi je pa to vernik.
па пио је јер му је било жао Св. мученика Теофила, некрсту један!
Link to comment
au, naopaki znak pitanja. sotonina posla.
sad se setih priče iz detinjstva kojom su nas plašili (što li su nas plašili, sad se pitam :wacko: ).dakle, ovako su nam govorili : đavola (sotonu) ćeš prepoznati tako što on jaše naopako, tj, glava mu je okrenuta ka repu konja !!!!od tada evo ceo život kad neko spomene sotonu ja zamišljam takvog ''naopakog'' jahača :lol: . znači, sve što je naopako, ima veze za sotonom.hm, možda je i pivo sotonino piće :evil: , mislim ako je vino piće bogova :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...