Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ovaj novi Amstel se definitivno pretvorio u smeće, odvratna hemija. Moraću da overim to jagodinsko kad se budem vratio u Srbiju, mada sam i tu nepoverljiv, srpski poizvođači piva su pokvareni i Pils je svojevremeno bio solidan, a sad nije za ljudsku upotrebu.

Link to comment

Za Jagodinsko ne brini nece da ga pokvare jer potraznja nije velika pa stize lepo da odstoji kako treba. Plus Jagodinsko ima rok trajanja od 45 dana a ne kao ovi hemicari po 6 meseci.

Link to comment

Jok nego mi drago da se konacno vracaju sa kvalitetom kao sto su bili u staroj Jugi i devedesetih. Jbg lokalpatriotizam da nas znaju jos po necemu a ne samo po debelom.

Link to comment
Pio danas Bavariju posle dužeg vremena. Odvratnije pivo nisam pio godinama.
Eh, nisam se setio negativnih komentara o bavariji kad sam bio u Metrou. Limenka 0,5 je stvarno teški krš. Da li je to od skoro ? sećam se pre par godina sam popio jedno iz male limenke, bilo je dobro.
Link to comment
  • 2 weeks later...
zaječarac niskopasterizovani, za ovu cenu, rula - velika preporuka, dok ga ne useru.
ja sam od skoro počeo da ga kupujem. na preporuku. OK je. e sad, ja kupujem gajbu zaječarca, gajbu pilsa (zaječarskog), stavim u gepek i nosim.da li sam ja to alkos/pivopija kada ne primećujem razliku međ' ta dva sem u ceni.i, da li su različite tehnologije u pitanju ili samo plaćanje licenci ili propagande kada poredite ova dva zaječarska ili apatinsko i jelen ili MB i amstel?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...