Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

rak sisa, kusta car, glavas sisa, sljivancanin car, mokrogorcani sise, voja car...ovo vam je size

Link to comment

Gosti: Janko Baljak - reditelj, Branislav Dimitrijević - pomoćnik ministra kulture i Miljenko Jergović - pisac.

Link to comment

dinkic u predlogu:"ne moze tek tako da se zaustavlja saobracaj. sta ako ministri rese da sednu na sine zato sto su nezadovoljni"gledateljka:"neka se gospodin dinkic ne brine, ako ministri sednu na sine, saobracaj nece biti zaustavljen"

Link to comment

Poslednjih deset minuta emisije je bilo zanimljivije i bolje od prethodnih dva sata. Poserem se na vodjenje emisije. angry.gif

Link to comment

ja pogleo bas tih poslednjih 10 minuta o leni i desanki (bilo poluvremen u stejpls centru). jergovic nesto muco o tome da je hamsun genije :lol: , baljak pravio neke klasicnopppovske distinkcije (lik vs delo :rolleyes:), jedino se dimitrijevic pokazo ko pametan coek. i da, u onih 10 minuta se vidi zasto jergovic ne moze da bude dobar pisac...

Link to comment
dinkic u predlogu:"ne moze tek tako da se zaustavlja saobracaj. sta ako ministri rese da sednu na sine zato sto su nezadovoljni"gledateljka:"neka se gospodin dinkic ne brine, ako ministri sednu na sine, saobracaj nece biti zaustavljen"
Kao i obicno, nisam gledao Utisak, ali, posto sam procitao gornji post, ovim putem pozdravljam Gledateljku...naravno i Kojota koji se zrtvovao da bi nam preneo ovaj aksiom! Edited by Nesh
Link to comment

Jergovicu dato nesrazmerno vise minutaze u odnosu na drugu dvojicu ucesnika. Bio naporan do bola. Udavio me.Lakse ga je citati, nego slusati. A i nije se bas ubio od neke elokvencije. Baljak - bio preblag u odnosu na svoje kolumnisticke uratke. A i pomalo smusen, nesredjen u glavi.Dimitrijevic - jedva dosao do reci. Ok lik. Jasan i jezgrovit.

Link to comment
ja pogleo bas tih poslednjih 10 minuta o leni i desanki (bilo poluvremen u stejpls centru). jergovic nesto muco o tome da je hamsun genije :lol: , baljak pravio neke klasicnopppovske distinkcije (lik vs delo :rolleyes:), jedino se dimitrijevic pokazo ko pametan coek. i da, u onih 10 minuta se vidi zasto jergovic ne moze da bude dobar pisac...
Jergovicu dato nesrazmerno vise minutaze u odnosu na drugu dvojicu ucesnika. Bio naporan do bola. Udavio me.Lakse ga je citati, nego slusati. A i nije se bas ubio od neke elokvencije. Baljak - bio preblag u odnosu na svoje kolumnisticke uratke. A i pomalo smusen, nesredjen u glavi.Dimitrijevic - jedva dosao do reci. Ok lik. Jasan i jezgrovit.
Upravo zato su mi bili najzanimljiviji tih poslednjih desetak minuta. Interesantna tema, razlicita misljenja, suvisli argumenti... Da je srece da je cela emisijia bila o tome (ili o necemu slicnom), ili da ima vise takvih razgovora po medijima, a ne ona vecita naklapanja o vec poznatim i jasnim (mislim, kako za koga, ali svakako milion puta prezvakanim) temama i licnostima. Mada je bilo lepo cuti kako nacionalisticki orijentisani gledaoci, u istoj recenici, hvale Jergovica (misleci da je on njihov istomisljenik i da dele svetonazor), a pljuju Baljka, koji je rekao maltene isto sto i Jergovic. :DI da, tacno je da je Jergovic dobio vise prostora. Olja malko ovlazila sto joj dosao u goste. Pa brate, sto ne pozva onda samo njega i gotovo? Edited by Sludge Factory
Link to comment
Upravo zato su mi bili najzanimljiviji tih poslednjih desetak minuta. Interesantna tema, razlicita misljenja, suvisli argumenti... Da je srece da je cela emisijia bila o tome...
''Takvu emisiju niko ne bi gledao i zato je sada kraj emisije!''Olja Bećković o Leni Rifenštajl, leta gospodnjeg 2009.
Link to comment

Odlicna emisija, od pocetka do kraja.Jergovic je fantastican, covek koji pokazuje do same konacnosti sta znaci biti pravi antinacionalista. Zaista je milina slusati coveka, nadam se da ce u nekom vremenu buducem njegova gostovanja biti u solo varijanti.

Link to comment
Jergovicu dato nesrazmerno vise minutaze u odnosu na drugu dvojicu ucesnika. Bio naporan do bola. Udavio me.Lakse ga je citati, nego slusati. A i nije se bas ubio od neke elokvencije.
ubacio sam kvotovano u gugl translejtor i ovo izadje:"ovaj Jergovic je nedovoljno spreman da zauzme jasnu ideološku ili makar politicku poziciju onako kako su iste trenutno izdefinisane u Srbiji. ima sve tehničke preduslove da bude ekstremno antisrpski nastrojen (Hrvat iz Sarajeva, proveo dobar deo rata u opkoljenom gradu) sa pride ogromnim potencijalom da tu žuč uspešno podvede pod progresivno-liberalnu priču, ali avaj..... on mi tu nesto filozofira i prosipa neke pokušaje uravnoteženosti, mora da mu je angažman u Politici otupio oštricu, a biće i da je tokom beogradskih promocija pala neka kombinacija za kulturni program na drugom programu RTS-a. mislim, dobro, eto, ako vec kod Olje nije pominjao Dobricu, SANU ili SPC... zar je moguce da nijednom nije zapljunuo recimo Kusturicu, jos mu se lepo pružila prilika u zadnjih 10 minuta.helloooo..." Edited by zvonko
Link to comment

Gosti Utiska nedelje biće: Ivan Vujačić, Goran Pitić i Dragan šutanovac.Kakva ekipa... Mada mozda Sutanovac potvrdi da je Bajden dosao u Srbiju, jer ga je Cak Noris poslao da proveri ko je taj Mile Kitic :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...