Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

za slucaj da nisi bio ironican: pre bih rekla da je njihov stil zivota od danas do sutra, i da je naivno samo ih smestiti u neke barake, i dati im belu tehniku. to su bugari uradili, a zavrsilo se tako sto su cigani rasprodali dobijeno i nastavili da zive po starom... za njihovo stvarno ukljucivanje u drustvo potrebno je vise od toga.za slucaj da si bio ironican: ja sam odrasla sa ciganima, bukvalno. nema potrebe da mi ironises.
odrastao sam i ja, a i dan danas su mi prve komsije. zive nanormalnije u kucama koji su sami sagradili i nemaju nameru da ih prodaju. ti ljudi u bugarskoj nisu prodavali stanove zato sto su voleli stari zivot, vec zato sto nisu imali od cega da zive. sigurno nisu mogli da jedu stanove i belu tehniku. jedini razlog zasto romi zive ovako kako zive je zato sto neamju jednake sanse. price o tome da oni zive tako zato sto to vole su cist rasizam. Edited by kojot
Link to comment
odrastao sam i ja, a i dan danas su mi prve komsije. zive nanormalnije u kucama koji su sami sagradili i nemaju nameru da ih prodaju. ti ljudi u bugarskoj nisu prodavali stanove zato sto su voleli stari zivot, vec zato sto nisu imali od cega da zive. sigurno nisu mogli da jedu stanove i belu tehniku. jedini razlog zasto romi zive ovako kako zive je zato sto neamju jednake sanse. price o tome da oni zive tako zato sto to vole su cist rasizam.
ljubav jedino ti pominjes.ja samo kazem da je dati nekom ko je navikao da zivi od danas do sutra smestaj i belu tehniku naivno resenje. edit: a volela bih i da pojasnis malo to o JEDNAKIM sansama... Edited by PointTaken
Link to comment
"porucite gospodinu obami da ima jos roda blagojevica, pa cemo da se rasksuramo. on je meni ostao duzan jos od 1988".
baba bi mogla biti utisak nedelje! mada mozda je onomad neko vreme studirao kod nas preko nesvrstani.
Link to comment

moj utisak nedelje je albanska novinarka iz prizrena koja je u originalnom izvestaju - ne onom objavljenom u utisku - kao arapske zemlje izdvojila iran i avganistan. dupli hit!

Link to comment
Utisak nedelje, nedelja 12. april, 21:00Gost: Boris Tadić, Predsednik Republike Srbije -_-
jes da malo gori, al stici ce da se pocheshlja ^_^
Link to comment
  • 4 weeks later...
Nije moguće da ne zna? :unsure:
Nije moguće da ne zna:1. da nije umro ili 2. da je umro 1980. ili 3. da je umro još za vreme WWI u ruskom logoru, a da je Tito zapravo bio ruski špijun?
Link to comment
Nije moguće da ne zna:1. da nije umro ili 2. da je umro 1980. ili 3. da je umro još za vreme WWI u ruskom logoru, a da je Tito zapravo bio ruski špijun?
Ma, pod 2 bre...U stvari, mislim da je pod4. ne zna koliko je 2009-1980. Edited by gotivac
Link to comment
Ma, pod 2 bre...U stvari, mislim da je pod4. ne zna koliko je 2009-1980.
Ja mislim da je ipak pod 5. jos uvek nije obavestena da je u 2009. Inace, krenula je klasicno, samo jos da krene da prica kako slave, srpska nova godina, bozic, uskrs itd. nisu smeli da se slave u to vreme. :yucky:
Link to comment
Inace, krenula je klasicno, samo jos da krene da prica kako slave, srpska nova godina, bozic, uskrs itd. nisu smeli da se slave u to vreme. :yucky:
Mnogo mi zbog tih slava i božića i uskrsa žao. A meni je baba za Božić stalno priređivala kompletnu priredbu sa česnicom i ostalim etno motivima, da sam u tome uvek uživao.A za Uskrs, uvek sam se prejedao kuvanih jaja.
Link to comment

Ovi pricaju o Titu hhahhahahahhahaha Kako je propala ova emisija to je strasno!Ljudi jedu svoje prste, jer nemaju za hleb, propada nam najveci FK na Balkanu, spremaju se vanredni izbori (ako Tadic hoce da menja Ustav, slede izbori)... a ova prica o Titu... kakva emisija! divota...

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...