Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

deltoida treba baciti lavovima. zajedno sa djelicem i dinkicem.
Al' je Boarov obrisao patos sa Vladom Srbije... A deltoid je, kako on beše, jedinica mere za korupciju, bezobrazluk, skota ? Edited by radisa
Link to comment
Al' je Boarov obrisao patos sa Vladom Srbije... A deltoid je, kako on beše, jedinica mere za korupciju, bezobrazluk, skota ?
all in one
Link to comment

Čini mi se da dvojac Popović-Boarov nije u dovoljnoj meri iskoristio priliku za kritiku vlade, i njenog predstavnika u ovoj emisiji.Ne dopada mi se način na koji Danica Popović pristupa ovom pregovoru sa MMF. Ispada da je manje bitno zašto nama uopšte treba ovaj aranžman u ovolikom obimu, već je samo bitna činjenica da mi moramo da popunimo toliku-i-toliku rupu u budžetu i da branimo kurs dinara. Sve ono što je doprinelo takvom deficitu i sunovratu kursa, a da se ne lažemo, tome je svetska ekonomska kriza doprinela samo u određenoj meri, ispada da u ovom momentu nije uopšte bitno. Važno je da smo mi to potpisali, i da smo sad ok. Doduše, gledao sam emisiju do predloga, možda je naknadno nešto rečeno u tom smislu.

A deltoid je, kako on beše, jedinica mere za korupciju, bezobrazluk, skota ?
jedinica mere za klijentelističko shvatanje politike, a neki autori idu dalje od toga©. Edited by pacey defender
Link to comment

...aktuelna tema, a gosti prosek...lala se trudio da bude sarmantan, a profesorka je previse neutralna za moj ukus, ponasala se kao deo vlade...milosavljevic je uvek dobar izbor ako olja zeli da zasmejava gledaoce, samo sto sumnjam da je nekome do zajebancije posle najave onakvih mera......i da parafraziram utisak o ovonedeljnom utisku...ma postao je najobicniji paravan, kao satro nesto diskutuju o vrucim temama, caskaju tu dva sata i nista, nista u stvari ni ne kazu...besplatan termin za politicku propagandu i samopromociju....

Edited by BigLebowsky
Link to comment
Broj 2 mi je najnormalniji...
o cemu li ce da prica u dju?! verovatno o bariju i svojoj urbanosti.
Link to comment
Broj 3, broj 3, jebemga. Kad si stavio u spoilere. :mad:
pazi, konkurencija je jako, jako zajebana.
Link to comment
Čini mi se da dvojac Popović-Boarov nije u dovoljnoj meri iskoristio priliku za kritiku vlade, i njenog predstavnika u ovoj emisiji.
ček bre kad to bilo? zar nije zadnja emisija bila sa crvenim čarapama?
Link to comment

realno, goru ekipu nije mogla da slozi.

ček bre kad to bilo? zar nije zadnja emisija bila sa crvenim čarapama?
crvene carape su soooo outdated. ;) ne pratis trendove.
Link to comment
crvene carape su soooo outdated. ;) ne pratis trendove.
au da, sori... sad se setih da sam bančio po severnoj pokrajini... greota što je dana bila mlaka, al ne čudi me... ona ni na predavanjima nikad nije umela da pošteno opljune po političarima, već sve nekako - relativistički... ok, osim po šešelju i njegovih godinu i po dana ingenioznog vođenja ekonomske politike :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...