Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ma, dobro to, nego govorih o etimologiji, joe d.nego, vidim u predlozima, čini mi se da je tomislav n. posredno opljunuo i fetišiste. :Da inače, baš me interesuje da li radikali i drugi zaziru od girl on girl filmića :)

Link to comment
da.li.je.ovo.vucic.
ovaj potforum kaska... <_<
vucic igra na pinku u nosnji. brzo okrecite
Promaklo, jel bio u slovačkoj nošnji? :D
Ne, rece da je nosnja iz Gnjilana (na Boskovu konstataciju da je iz srca Sumadije). A ja pomislio da je hrvatska narodna nosnja :s_u:
Link to comment

Dajte da vidimo ove crvene čarape, šta je to.. Gledao sam sa minimalnom pažnjom.. jedino što bi bilo dosadnije jeste da su pustili filharmoniju da peva.

Link to comment
Gledao sam sa minimalnom pažnjom.. jedino što bi bilo dosadnije jeste da su pustili filharmoniju da peva.
Ako takav pogled na kulturu i visoku umetnost imate vi sa diplomama, nije ni čudo da nam je kultura takva kakva jeste.
Link to comment
Dajte da vidimo ove crvene čarape, šta je to.. Gledao sam sa minimalnom pažnjom.. jedino što bi bilo dosadnije jeste da su pustili filharmoniju da peva.
Crevene su carape sekretarke Nadice.A Tasovac rece malopre kako je ovaj razgovor zanimljiv ko dokumentarac o gusenicama na kineskom, bez titla. Dobro Lale kaze, Sarapa pokraden angry.gif
Link to comment

crvene carape su 1 neverovatno iritirajuce i arogantno stvorenje. bradic u pokusaju, ali bez pokrica za takvo ponasanje.

Edited by foto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...