Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

bucko se poziva na nauku. hm.
to mene neko prozv'o?
carski! ima neka teorija prema kojoj ispoljavanje 'zenskih' odnosno 'muskih' osobina ne potice od biologije nego od pritiska drustva.
ima. i ta teorija pojma nema.
Link to comment

boris je isti dule vujošević :lol:

carski! ima neka teorija prema kojoj ispoljavanje 'zenskih' odnosno 'muskih' osobina ne potice od biologije nego od pritiska drustva.
to je vec široko poznato, ali uča je staroga kova.ne postoje muške i ženske osobine kao takve, to su pokazala mnoga antropološka istraživanja. postoje uloge koje muškarac i žena igraju, a sve u skladu sa očekivanjima društva, tj okoline.
Link to comment
ne postoje muške i ženske osobine kao takve, to su pokazala mnoga antropološka istraživanja. postoje uloge koje muškarac i žena igraju, a sve u skladu sa očekivanjima društva, tj okoline.
I to je starog kova. Drugar'cu Margaret Mid su obmanjivali. Al gledajmo show. Što (i ja) volim kada Srbi i ostali građani razgovaraju o seksualnosti.. smotani su kao džointi. Jedino ovaj ligaš vadi. Čudo 1 da Liga ima kadrova. Edited by Buck Naked
Link to comment
I to je starog kova. Drugar'cu Margaret Mid su obmanjivali. Al gledajmo show.
ok, možemo o tome na osmom martu, interesuje me tvoje mišljenje. al da pazimo da ne sklizne k priči o homoseksualnosti, da se modovi ne naljute :D .km, mislim da sam ispravno parafrazirao čikicu. pričao je o muškim i ženskim osobinama koje korespondiraju sa heteroseksualnom orijentacijom.
Link to comment

zar nije malkice i margaret obmanjivala?ma super je emisija, i dedica je mila majka za nase profesionalce iz oblasti mentalnog zdravlja, pogotove te generacije, metuzalemske.pejsi: da, jeste on koristio fraze 'muska' i 'zenska' osobina, ali mislio je na rodna svojstva, samo se nije precizno izrazio. u smislu da ne postoje samo 2 kategorije polne (sto je sve muljavo)."jevrejska crkva" :lol:

Edited by kingmaker
Link to comment

Ko je ligas, ovaj GLBT (kako god) ili onaj drugi koji nije cica-profa ? Onaj iz ministarstva (ili odakle vec) vrti 4 naucene fraze u krug i nista konkretno pametno nije rekao. Profa drvi filozofiju, a onaj treci prica svoju pricu i uglavnom niko nikog ne slusa. Ukljucenja gledalaca ce biti show za sebe ili ce biti namestaljka ili ce biti pljuvacine po svima. Nazalost, sredina nije moguca.

Link to comment
Ko je ligas, ovaj GLBT (kako god) ili onaj drugi koji nije cica-profa ? Onaj iz ministarstva (ili odakle vec) vrti 4 naucene fraze u krug i nista konkretno pametno nije rekao. Profa drvi filozofiju, a onaj treci prica svoju pricu i uglavnom niko nikog ne slusa. Ukljucenja gledalaca ce biti show za sebe ili ce biti namestaljka ili ce biti pljuvacine po svima. Nazalost, sredina nije moguca.
Taj iz ministarstva je ligaš i očigledan primer 1 mladolidera™...
Link to comment
zar nije malkice i margaret obmanjivala?
(tek sad video) da, da, naravno. Ta je tol'ko ozbiljne antropologije sjebala..Edit: ovaj post je postovan u 22:22.. sklopile se digitalne kazaljke! neko misli na mene, lalalala... Edited by Buck Naked
Link to comment
zar nije malkice i margaret obmanjivala?
ajmo na filozofiju o tome, i bak da se javi. al kad se završi emisija.
ma super je emisija, i dedica je mila majka za nase profesionalce iz oblasti mentalnog zdravlja, pogotove te generacije, metuzalemske.
cenim da je frojd tu dominantan?
pejsi: da, jeste on koristio fraze 'muska' i 'zenska' osobina, ali mislio je na rodna svojstva, samo se nije precizno izrazio. u smislu da ne postoje samo 2 kategorije polne (sto je sve muljavo).
pa to se onda tako naglasi, jebem ga štedljivog na rečima. ovako ispada da široke narodne mase u ovom učenjaku nalaze potvrdu za već formirane stavove o muškim i ženskim osobinama.
Link to comment

meni je ova emisija jako simpatična. samo, neće baš iskoristiti sav svoj potencijal, zbog trapavosti sagovornika. možda je trebalo da pozovu neku verbalno veštiju osobu.ipak, nema se svaki dan u emisiji deklarisani gej.ali, ima nešto što mi kod ovih vrsta razgovora i rasprava smeta. to kretensko opšte prihvaćeno značenje reči homofobija. krenimo od neke etimologije - homos + phobia.. gde je u toj složenici pojam mržnja, koji je, priznaćete, primaran u svakodnevnom korišćenju te složenice?A phobia (from the Greek: φόβος, ph?bos, "fear"), or morbid fear is an irrational, intense, persistent fear of certain situations, activities, things, or people. The main symptom of this disorder is the excessive, unreasonable desire to avoid the feared subject. When the fear is beyond one's control, or if the fear is interfering with daily life, then a diagnosis under one of the anxiety disorders can be madeto što sam ja npr., možda zaista homofobičan, u bukvalnom značenju te reči, ne znači da sam homoseksualomrzitelj, je li.

Link to comment
Edit: ovaj post je postovan u 22:22.. sklopile se digitalne kazaljke! neko misli na mene, lalalala...
brzo zamisli grad i broj...
ajmo na filozofiju o tome, i bak da se javi.
aj
cenim da je frojd tu dominantan?
ma kamo lepe srece, cak ni to. dominantni su licni stavovi (jednorodni i staromodni), nastali kao mesavina licnih sklonosti i polupoznavanja starinske dinamske psihologije. nisu ni frojda razumeli.
pa to se onda tako naglasi, jebem ga štedljivog na rečima. ovako ispada da široke narodne mase u ovom učenjaku nalaze potvrdu za već formirane stavove o muškim i ženskim osobinama.
njegovo izlaganje je setalo izmedju politickog i strucnog vidjenja, kapiram da otud dolaze nepreciznosti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...